Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislány haját levágnád...

2 éves kislány haját levágnád rövidre, ha ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon fura haja van. Össze-vissza göndör és egyenes. A feje tetején viszonylag hosszú egyenes, az új szálak göndörödnek, fültől fülig hátul egy sávban nagyon rövid göndör (kb 4 centi), kisbabaként itt sokáig nem volt haja. Alul pedig majdnem a fenekéig ér, de visszagöndörödik. A fülei feletti részen pedig nagyon vékonyszálú, áll mindenfelé. Hasonlít a régi bundesliga fazonhoz.... Főleg hogy a kedves apja ma vágott neki frufrut... Csat, hajpánt, hajgumi nem játszik, 1 percnél többet nem marad benn és sír, hogy "fáj a hajam". Pedig már egy éve minden nap próbálok valami copfot legalább (tökélyre fejlesztve hogy észre se vegye amikor csinálom a haját, de automatikusan odakap és egyből "fáj" neki), de lehetetlen küldetés. Ti mihez kezdenétek vele?
2021. márc. 14. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, milyen sampont használjak a haján? Amivel könnyen ki lehet fésülni, mert be tud neki rasztásodni gyorsan. Eddig dove és babylove volt próbálva.
2021. márc. 14. 15:31
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
A háta közepéig levágnám
2021. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Mindkét nagy lányomnak ilyen a haja. Nagy valószínűséggel a legkisebbnek is ilyen lesz.

A nagy 4 éves volt mikor először lett igazítva a haja,és mosz 5.5 évesen vágattunk neki először normális frizurát a középsőnek most 3 évesen vágattuk le.

Nem a sampon a lényeg hanem a balzsam.

Gyerekeknek van külön spray is ami fésüléskönnyítő.

2021. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha össze-vissza hosszú, persze hogy vágatnék belőle. Nem túl rövidre, de amennyire kell, hogy rendezett legyen. Nem is értem, hogy miért most merült fel először? Nem fura a haja, mindenkinek máshogy nő itt-ott, ezért kell megigazítani időnként.
2021. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezt így nehezen tudom elképzelni 🤷‍♀️
2021. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
én is vágatnék belőle ha úgy látja a fodrász is
2021. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Biztos, hogy levágatnám. Nem tök rövidre, de azért legyen rendezett, mondjuk vállig. Főleg ha nem szereti a csatot, copfot, akkor meg főleg.

Használjatok balzsamot a hajára.

2021. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Én levágatnám rövidre. Nagyon gyorsan nő még ilyenkor a hajuk, és legalább egyformán erősödne, nőne.
2021. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak egyszer vágatuk le a haját mert csak egy helyen jött hosszúra azóta szêp hosszú haja van de hátul ritkán vágjuk.viszont kicsinek csak a bölcsibe gondózónőknek engedte a cof csinálást nekem nem óvoda már nekem is de otthon csatott kiszedte most sem szereti 11 évesen itthon a hajába van valami,de ha megyünk valahová akkor igen meg suliba van összefogva a haja.
2021. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Levagnak normalisra fodrasszal.
2021. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!