Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez így mennyire normális...

Ez így mennyire normális ebben a korban?

Figyelt kérdés
3 éves a gyerekem és az utóbbi hónapokban szinte reggeltől estig azt kell játszani, hogy valamilyen állatok vagyunk.Kutya,macska,párduc, oroszlán meg ilyenek.Azt én úgy veszem szerepjátékozik, de nagyon zsibbasztó agyilag, hogy a gyerekem nem embereket akar utánozni, hanem legtöbbször állatokat.Másnál is van ilyen? Szereti az állatokat, nagyon sok ilyen könyve van, sokat is beszélünk róla, de én másoknál ezt még nem láttam.
2021. márc. 14. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ez, de azért nem állandóan. Az állandó a főzés, babák etetése, az legalább ennyire unalmas egy felnőttnek.
2021. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 QvanyadatMDRTR válasza:
89%
Barátnőm azt mesélte, hogy kiskorában kb 2 évig lónak képzelte magát. Mármint nyilván beszélt meg ilyesmi, mint egy ember, de mivel nagyon szerette és szereti a lovakat, így ugrálva futott meg négykézláb, és ilyesmi és csak úgy jött neki és idővel elmúlt.
2021. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém is kiskutya volt évekig. :D

A nagylányom meg már 12, de a mai napig szívesen képzeli magát lónak, és a hátára kapja a tesóit pár körre... :D

2021. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, mi állandóan kutyák meg macskák voltunk a szomszéd gyerekekkel ovis korunkban, meg egy nyáron az oroszlánok is előkerültek az Oroszlánkirály megnézése után. Embereket szinte sosem utánoztunk, max szuperhősöket néha.
2021. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Mi is oroszlánok voltunk pár évig. Szintén az oroszlankiraly után.

Ha zavar próbálj meg neki másfajta meséket olvasni, hátha majd azt akarja eljátszani.

2021. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért megnyugtató, hogy nem csak nálunk van állatkert 😂😂 Lehet tényleg az lesz, hogy valami más irányba terelem az érdeklődését. Köszi a válaszokat,mentek a zöld pipák mindenkinek.
2021. márc. 14. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlánok mi is voltunk barátnőmmel, ott utánoztuk az oroszlán üvöltést ami az Oroszlánkirály végén van.
2021. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már hét éves és nála is még mindig nagy sláger néhány állatot eljátszani. Ő sas, majom, párduc, kutya, oroszlán és ló szokott lenni 🤣
2021. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremmel rendszeresen játszottunk olyant, hogy vmilyen állatok vagyunk óvodás korban. Aztán kinőttük.
2021. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak ennyi idősen szent meggyőződése volt, hogy ő egy macska. Mármint nem volt személyiségzavaros, vagy ilyesmi, de mindig macskásat játszott, rendszeresen úgy utalt magára, hogy "a kiscica", gyakran kérte, hogy meséljek neki fejből olyan mesét, aminek a főszereplője egy kiscica, akivel olyasmi dolgok történnek, mint vele stb. Néha tényleg zsibbasztó volt, de kinőtte, bár a mai napig gyakran becézzük itthon Cicának (most 9 éves).
2021. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!