Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az alsó szomszéd terrorban...

Az alsó szomszéd terrorban tartja 3 éves gyerekem.Hova forduljak ?

Figyelt kérdés
Seprűvel jár a lakásban és amint meg hallja a gyerekem hogy meg mozdult veri rá a falat,de úgy hogy zeng a ház minden nap minden nap ordibál.Semmilyen megértés nincs benne hogy kicsi ,hogy játszik nem úgy jár.Napközben veri rá a falat.Ott tartunk, hogy szorong a gyermek nem akar itthon lenni ,ha játszótérről jövünk haza sír hogy fél tőle, nem akar haza jönni .Eddig egyedül aludt már nem, minden este felriad ,fél .Volt idő mikor én is rá szóltam hogy ne fusson vissza fogta a lépteit de akkor is verte rá a falat szegénykém már mozdulni se tudd tőle .Ez már kiskorú napi szinten történő megfélemlítése és zaklatása.Most ott tartok hogy bömböl a zene hogy ne hallja a szomszédott és futkározunk hogy ne szorongjon kezd fel oldódni de még mindig mondja hogy fél tőle .
2021. márc. 19. 22:02
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Szívem szerint elmennék és kitaposnám a belét.
2021. márc. 19. 22:05
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Tegyük fel, hogy ez teljesen ok nélkül történik, és nem a szokásos "nem nevelem a gyerekem, mert sérül a lelke" módszerre reakció. Mást nem tudsz csinálni, mint 1) megbeszélni vele, 2) tanúkat szerezni, hogy zaklat.
2021. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja milyen mert az előző lakó gyerekével is ezt csinálta .Ismerik a lépcsőházban.
2021. márc. 19. 22:13
 4/38 qkker1 ***** válasza:
97%
Nekem is hasonló az alattunk lakó, csak ő még a rend éber őreit is rendszeresem rám hívta. Azóta nem jönnek ki, amikor két hétig táborban voltak a lányok, és akkor is kihívta őket, hogy zajonganak, dübörögnek.
2021. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
És szerinted ki szólna bele ? Tudják milyen, de ebbe nem fog beleavatkozni senki.
2021. márc. 19. 22:18
 6/38 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ennyi idősen megpróbálhatod elmagyarázni a gyereknek a helyzetet. Talán megérti, hogy nincs mitől félnie, csak valami hibbant öregasszonyról van szó.

Esetleg adhatod alá a lovat, hogy mennél jobban kopog a szomszéd, annál jobban ugráljon. Ha játéknak fogja fel akkor nem fog úgy szorongani, meg legalább a szomszédot is lehet szivatni.

Persze ez nem szép dolog, mert egy ilyen öreg, beteg, hóbortos elme már nem tekinthető teljes értékű felnőtt embernek, ugyan úgy, ahogy egy kisgyerek sem.

2021. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
50 éves nem olyan öreg ,de egy őrült mikor nem volt gyerek azért verte a falat mert beszéltünk.Mikor kúszott a gyerek meg azért most meg amiért csak lehet .
2021. márc. 19. 22:25
 8/38 A kérdező kommentje:
De van értelme vele pereskedni hogy zaklat egy gyereket ?
2021. márc. 19. 22:29
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Pacsi! Ugyanez a helyzet nálunk is. 80 éves alsó szomszéd néni, a lányom pedig 5 éves. Már a múltkor sírt a lányom az ölemben... Inkább a hidegben elmentünk egy játszótérre, csak ne kelljen otthon lenni.
2021. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%

Előző vagyok. Ráadásul a zajt nem is mi csináljuk!!! (állandó fúrás, kalapálás, plusz valami döngetőgép állandó használata)


Felülről az szól, alulról a néni... 2000x beszéltünk már vele. Eredménytelen volt.


Anyukám azt mondja, jelentsem fel.

Egy 80 évest? Hova? Miért? Semmire sem mennénk vele..

2021. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!