Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztává vált gyermekedrő...

Szobatisztává vált gyermekedről mikor veszed le a pelust a délutáni és éjjeli alváshoz?

Figyelt kérdés

Lányom hosszas bilizés és nyári meztelenkedés után egyik napról a másikra szobatiszta lett-egy hete.

A délutáni és éjjeli pelusa is (egy alkalommal kivéve) száraz volt.

Mikor tehetem meg, hogy már nem adok rá délután, illetve éjjel pelust?

Meddig kell várni? 2-3 hét, pár hónap?... fogalmam sincs...

Illetve még az érdekelne, hogy honnan tudom (hogy tudom "tesztelni" hogy meddig tudja tartani , ha pisilni-kakilni kell neki? -utazás miatt pl..


2010. aug. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a lányom 2 hét alatt szobatiszta lett. :)Ö is elötte már próbálkozott.E`n akkor vettem el töle a pelenkát mikor már 2 hétig száraz maradt a pelus alva´snál.....21 hónaposan lett szobatiszta a kis drágám :)
2010. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már jó néhány napja szárazon veszed le róla a pelenkát, akkor ne adj már rá! Én először a délutánit nem adtam, majd néhány nap múlva este se. A kiságyban máig van vízhatlan lepedő az esetleges balesetek miatt, de eddig szerencsére egyszer se volt rá szükség, mióta szobatiszta ( lassan 2 hónapja).

Tesztelés: figyeld, hogy kb. milyen időnként szokott pisilni és minden elindulás előtt küldd el wc-zni. Utazás közben többször kérdezz rá, nem kell-e neki, ha szól, megálltok.

2010. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utazáskor kérdezd meg!

Ha egy hétig száraz, akkor már szerintem nagyon felesleges rá.Alváskor.Egy kis baleset se akkora baj, az még ötévesen is előfordulhat néha.

2010. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ah, köszönöm:-)

Azt hittem még korai.

Akkor a délit elhagyom, az éjjelivel várok még kicsit.

De szívesen olvasok további tapasztalatokat:-)

2010. aug. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!