Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány hónapos korban kell...

Hány hónapos korban kell elkezdeni a bilire szoktatást, és mennyi idő alatt válik nappalra szobatisztává a baba?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan kell csinálni a bilire szoktatást? Ti hogy csináltátok?
2009. márc. 27. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2-2,5 éves korban érettek rá agyilag a babák! Nem írtad, hogy menni idősek vagytok! Ha elmúltatok egy évesek szerintem nyáron elkezdhetitek, ha jó idő lesz! De nem szabad erőltetni! Mi család miatt(nagyon akaratosak voltak) erőltettük, de így ellenkezőjét értük el, nehezen ment neki a dolog! Éjszakára még most is kell neki a pelus pedig már elmúlt 3éves! Ajánlottak nekem egy mesét: Felejtsd el a pelust Elmo! Nekünk nagyon élvezi, nem tudom hatásos lesz-e egy hete nézzünk!
2009. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kislanyomat 17 honapos koraban kezdtuk a szobatisztasagot.Eleg gyorsan ment a dolog.Itthon pelus nelkul van,de,ha elmegyunk valahova,akkor adok ra pelenkat,varom a jobb idot.Vannak azert balesetek,foleg,ha belemerul a jatekba.

Sok szerencset hozza!

2009. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első fiam 1-2 hónappal a második szülinapja után lett szobatiszta, éjszakára néhány hónappal később. Az öccse 2 1/2 éves és hallani sem akar a biliről. Ha jó idő lesz, leveszem róla a pelust, kisgatyát föl! Egy-két baleser után csak kényelmetlen lesz neki és mire kezdődik az ovi, bizom benne, hogy rászokik a bilire!
2009. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meselj neki,nezegessetek a bilin ulve a mesekonyvet.Barmi mast amivel a bilin tudod ulve tartani.Mi kartyakat is pakolasztunk:)

Egyre jobban fog neki tetszeni,hogy csak vele foglalkozol!

Matricat kaphat jutalomkent es rengeteg dicseretet!!

Minden gyereknel valtozo,hogy mikor lesz szobatiszta.

En egyebkent akkor kezdtem el,amikor a kakis pelust tepte le magarol.

Mennyi idos a babad?

Mar egyszer irtam,17 honaposan kezdtuk el.

2009. márc. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az èn kislànyom juliusi ès 21 honapos volt mikor leszokott az èjszakai pelenkàrol.igen az èjszakai pelenkàrol.Nàllunk ez forditva tortèn èjszaka tiltakozot hogy pelusba aludjon mert nagyon meleg volt!!Egyszer sem pisilt be èjszaka...rà kèt hètre màr nappalra se volt rajta pelus.

Nagyon sokat szàmit ,hogyv ki milyen honapban szuletett.mert ha mondjuk egy gyerek tèli szuletèsu nem igazàn ajànlatos elkezdeni leszoktani tèlen a pelusrol.

2009. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!