Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell szobatisztává...

Hogyan kell szobatisztává nevelni egy gyereket?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kislányom, és már egy pár hete reggel este mindig belepisil a bilibe vagy a WC-be, ha ráültetem, meg néha napközben is, peluscserénél. Kaki még nem volt. De előre sosem szól. Próbáltam ma adtam rábugyit többször is, hátha úgy majd szól, de belepisilt abba. :-) Mindenki mondja, h az tök jó, h már többször is belepisil a bilibe, de hogyan tovább?
2010. jún. 1. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok. Nekem 25 hónapos a lányom, a pisinél szól, megyünk is a bilibe, de a kakit eltitkolja. Többnyire a bugyiban landol, mert itthon már nem adok rá pelust. Ha sikerül elkapnom amikor kakil, akkor sikerül csak a bilibe, de a fele akkor is a bugyiba megy. Motiválom cukorkával ha sikerül neki, de valahogy nem izgatja. Pedig sosem szidtam le ha a bugyiba kakilt. Olyan mintha még nem is értené, pedig a pisit már tudja.
2010. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kelemenkelo ***** válasza:
Az én kislányom 20 honapos és most tartunk ott 3 hét után hogy az utcán is meg most éjszaka volt előszőr hogy zolt hogy pisi vagy kaki.nekünk a kai sikerült mindig a wc be.most már mindkettő
2010. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!