Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Anyuka kímélő" játékot...

"Anyuka kímélő" játékot tudtok mondani, ahol a gyerkőcnek kell többet mozogni, és az anyukának betegen sem megerőltető?

Figyelt kérdés
A barátnőm beteg és emiatt nagyon fáradt/kimerült, de a 2 éves kisfiának hiányzik, hogy nincs annyi játék mint korábban. Tudtok mondani olyan játékot, ahol a gyereknek kell sokat mozogni, anyukának pedig elég hozzá feküdni? Köszi :)

2021. márc. 29. 15:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Katika! Vasalj ki! Főzz meg! Utána frizbi: "Hozz vissza!" :P A tréfát félretéve, szobor játék:

a gyerekek ugrabugrálnak, miközben a játékvezető feküdhet is, és csak a fejét kell forgatni, pl a gyerekekre néz (vagy hangjelet, kézjelet ad), akkor mindenkinek szoborrá kell változni;

ha leengedi a kezét a játékvezető (vagy elfordítja a tekintetét), akkor random ugrálhatnak tovább.


Aki megmozdul, kiesik. A végén egy marad. Light-os túlélőjáték, főleg kisebbeknek. Kismókusok kenyérre is kenhetik, kamaszok konyhakéssel is játszhatják... Mármint főzőcske közben. Már ami a kenyérre kenést illeti.

2021. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Az mondjuk kicsit szomorú, hogy van akinek a játszótér az anyuka kímélő program. Gondolom az ilyen ül a padon telefont nyomkodva.
2021. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
#12 miért, mit kellene csinálnia a játszótéren? Mi 4-5 évesen már egyedül mentünk le a házunk melletti játszótérre, elfogadom, hogy van, ahol ezt nem lehet (a miénk nyugis zöldövezet volt), de be is cseszett volna a hangulatnak, ha egy harmincéves nő leül közénk játszani...
2021. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

13!

A legtöbb esetben anyuka elviszi a gyerekét a játszótérre, nem pedig egy csapat 4 éves megy le egyedül. Nem tudom hogy hány éves vagy de ilyet manapság kevesen tennének meg a gyerekükkel.

2021. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
13 Mit kéne csinálni? Mondjuk figyelni a kölkére. Az ilyen gyerekek (akiknek az anyja leszarja mit csinálnak) szokták csesztetni, terrorizálni, lökdösni, dobálni.... Stb a többi gyereket. Rohadt unalmas ám más gyerekét nevelni. Mert szó nélkül hagyni nem fogom hogy bántsa az enyémet.
2021. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
Utolso gondolom a kishelikopter aki szalad a 3 evese utan h le ne essen a 3 fokos lepcson:D vicc kateforia
2021. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%

16!

Értékelések mindent elmondanak ;)

Te 2,5 vagy, a 15ös válaszoló pedig 4. Hiába próbálsz bárkit is kioktatni, csak vicc tárgya leszel

2021. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
#17 behalok, ez valami kasztrendszer? :D Aki például a politika kategóriában is aktív, annak hamar lemegy a százaléka, mert ott mindent lepontoznak.
2021. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%

18!

Én hiszek az értékeléseknek. Pláne így, hogy a kedves kommentelő mekkora baromságokat írt.

2021. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%
Tehát ha nem sz.rom le a gyerekem fejét akkor helikopter vagyok. Jó vicc 🤣🤣🤣 Nem csak úgy lehet ám odafigyelni, ha a gyerek seggében vagy. De amúgy most épp egy olyan szakaszban vagyunk, hogy igen, követem. 2 éves és lökdösődik ha épp olyanja van. Nem fogom egy padról nézni hogy bánt más gyereket. Nevelem. Sok gyereket viszont nem nevel senki. Csak kibaszák a játszira aztán jóvan. Nem egyszer volt problémánk ilyen gyerekkel. Volt olyan is hogy konkrétan a hinta elé szaladt a kislány (2 éves!!!) Ha nem vagyok észnél simán fejbe vágja. Vagy sokszor én pesztrálom más gyerekét. Ami amúgy nem zavarna, de mikor már nem hagyja hogy a fiammal is foglalkozzak...
2021. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!