Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha egy kisgyereknek...

Normális ha egy kisgyereknek a pusztítás okozza a legnagyobb örömet?

Figyelt kérdés
A saját játékait folyton földhöz veri, bármi ami a kezébe kerül azt úgy teszi tönkre ahogy tudja. Rettentő jóízűen röhög ha bontjuk a falat pl, verjük le a vakolatot, ha a fa ág letörik és hasonlók ennél jobban semmi nem tudja szórakoztatni, de tényleg semmi. Az állatokat is ütni tépni szereti a legjobban. Engem ez őszintén megrémít. 17 hónapos.

2021. ápr. 9. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
17 honaposan még oké, nagyon pici, mindig mondd el neki, hogy nem szabad bántani az állatokat, növényeket, az természetes, hogy tetszik neki ahogy bontják a falat, a lányom 3 éves koráig biztosan szétrúgta a felépített tornyokat, utána már nem.
2021. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nagyon nem normális.
2021. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg is indokolnád esetleg?
2021. ápr. 9. 17:36
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hogy miért nem normális? Érzed te is, nem? Az még oké, hogy kockákból épít-rombol, ezt szerintem minden gyerek csinálja, és ebből tanulnak is De gondolom, mikor üti az állatokat, elmondtad már neki többször is, hogy nem szabad mert fáj neki, mégis, ennek ellenére csinálja.
2021. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi idősnél még bőven normális.Egyenlőre még csak azt látja hogy valami az ő hatására,ráhatására eldőlt, pld kockavár.A játékok dobálása,csapkodása is volt nálunk is, nyilván minden alkalommal elvettük amit csapkodott, leszokott róla.Lányom olyanokat nevetett ennyi idősen azon hogy kapálok, hogy még a könnye is kicsordult, hogy mért a mai napig se tudom.Az állatok tiszteletét is csak akkor tanulja meg, ha arra van tanítva.Nálunk pld soha nem bántotta a macskát, pedig lett volna rá alkalma, de egész kicsi kora óta azt látja, hogy szeretettel bánunk vele és neki is így tanítottuk.
2021. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
A kisebbik imádja az állatainkat. 2 és fél évesen folyamatosan lehúzta a wc-t és jókat röhögött, kiderült, hogy bedobta a cicánkat és ő zuhanyzott. Most már nem szekálja, de amíg picik, oda kell rájuk figyelni,ert nem mindig érzik a határokat.
2021. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Marhára nem normális. Az ilyenekből lesznek pszichopaták, állatkínzók meg gyilkosok.
2021. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen idős korban szerintem normális.
2021. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Mikor a fiam kezdte bántani a kutyánkat, kB. 2x ordítottam rá hogy nem bántjuk. Utána soha többet nem merte. Ezt csírájában folytottam én el. Nem magyarázom ezt el 5 milliószor. Ez az egy amit nem bírok, ha egy állatot bántanak. Na ő nem fogja. Valamit kéne az ilyen gyerekkel kezdeni, mert érzed te is, hogy nem normális ez a fajta viselkedés. Amúgy nyilván a kockákat szeretik ledonteni, meg ledobni az evőeszközt.. stb. De hogy egy gyerek csak ezt élvezze 17 honaposan...
2021. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Aki azt irta, ez nem normalis, valoszinu nincs is gyereke.

Ennyi idősen meg nem tudjak, hogy mi a hatar. Mondjuk az állatok bantasat en sem engednem. Bar attol is függ az milyen szintű. Az en másfél evesem utogette a cicat, de nem erosen, hogy fajjon neki (nyilvan egy baba nem is ut erosen) es mindig raszoltam, hogy nem szabad, finoman, simizd a cicat. Allandoan nevetett, ha rászóltam. Egy ido utan mar nem csinalta.

2021. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!