Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta megszületett a babád...

Amióta megszületett a babád és anyuka lettél, ha együtt utaztak és apa (vagy más) vezet, te hátul ülsz a gyerekekkel/gyerekekkel, előre nem ülsz mellé az anyós ülésre?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 14:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Amíg pici volt hátul ültem vele, mert folyton sírt, nyögdécselt, próbáltam vele játszani, elvonni a figyelmét, sikertelenül.

Aztán olyan 4 hónapos volt, egyszer elől ültem valamiért és nem sírt, nézelődött stb. Szóval elől ülök azóta, sose kellett volna hátra költözöm 😃

2021. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Párom mellett ülök természetesen, fogja a combom vafy a kezem kozben, nagyon szeretünk így utazni. Nem tudom miért kéne hátul ülnöm. Nézelődik, lapozgat, autóját babrálja, amit adok neki. 14 honapos már az igaz. De csak amíg nagyon pici volt addig ültem hátul. Hanyingerem is volt olyankor, meg beszélgetni szeretünk párommal közben. Ugyanúgy hátra nézek 3 percenként, beszélünk hozzá stb.
2021. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Elől ülök midnig, beszélgetünk közben a férjemmel. Hátul van a gyerek és a kutya.
2021. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
7 hónapos a kicsi, hátul ülök vele, ahogy anno a testvérével is. Így utazik nyugodtan, szeret látni. Majd ha nagyobb lesz, visszaülök az anyósülésre.
2021. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Én hátul ülök sokszor nyelt férre kicsinek, volt hogy a kocsiban is a sajátnyálát képesmég mindig 2 évesen.
2021. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Amíg pici volt és sokat sírt, meg le kellett kötni, addig hátul ültem. Aztán úgy kb fél és 1 éves kora között már elöl, akkor már nem kellettem oda, max alkalmanként
2021. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Az első babánkkal kb olyan 6 hónapos koráig ültem hátul. Tovább nem bírtam, így is nagyon szenvedtem, nagyon rosszul szoktam lenni az autóban.

A másodikkal már nem sokat. Csak pàr alkalommal a legelején, kb az első 1-2 hónapban.

2021. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak addig ültem hátra míg pici volt és nyugoskodott. Fél évesen már szeretett autózni, elvolt. miután megszületett a testvére már helyem nem volt hatraulni :/ így ott ritkán preselodtem hátra a két gyerekülés közé.
2021. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Hosszabb úton ültem hàtul néha..

Amúgy elöl

Mind2 gyerekkel..

2021. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Elöl, csak szükség esetén hátul. De az nagyon ritkán volt.
2021. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!