Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 éves óvodás gyereket délben...

3 éves óvodás gyereket délben viszem haza, ha megszületik a kistesó, mikortól mehetünk együtt a nagyért délben szerintetek?

Figyelt kérdés
Hány hetet/hónapot várjunk ezzel?

2015. nov. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Akinek nincs segítsége, már 1 hetesen viszi. Nekem egy hónapig volt segítségem, úgyhogy 1 hónapos korától mentünk együtt a nagyért. Ha van segítséged, akkor ne döntsd el előre, majd meglátod, hogy haladtok a levegőztetéssel, milyen az idő, van-e épp járvány az oviban, stb.
2015. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én legalább 1 hónapot várnék, lehetőség szerint akár még többet, minél többet annál jobb, már csak a fertőzések elkerülése miatt is, + ráadásul jön a tél, lehet akár hófúvás és -10 fok is, ami nem egy 2 hetes babának való.
2015. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem cukorból van az a gyerek.

Nyugodtan viheted egy hetessen is.

2015. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Amig van segitséged adig ne vidd.én is csak onantol vitem magamal mikor férjem nem ért haza munkábol délre .
2015. nov. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem hagyod ott aludni?

Addig ameddig van segítség ne vidd, én egy hónaposan már vittem.

2015. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért kérdeztem, mert pici babákkal nem láttam még anyukákat jönni az oviba, csak nagyobbakkal. Az ottalvást meglátjuk, az se zárom ki.
2015. nov. 30. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
En sem tudtam megoldani, igy mar ket hetesen egyutt hoztuk-vittuk a nagyokat suliba/oviba. Sohasem lett beteg, pedig decemberi baba.
2015. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy aludjon ott a nagy - neked is szükséges van a pihenésre. Ha nagyon nem tudod megoldani hogy a pici ne menjen veled akkor nem tudsz mást tenni.

Én balga elvittem anno a két hónapos gyereket mikulás előadásra (a naggyal), hát szegény 1 hónapig olyan beteg volt... Még nem gyerekközösségben a helye, pedig ő sem érintkezett senkivel.

2015. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs segítség akkor 1 hetesen akár,ha van akkor én 1 hónapig nem erőltetném,addigra nagyjából kialakul a rendszer.
2015. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!