Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta megszületett a babád...

Amióta megszületett a babád és anyuka lettél, ha együtt utaztak és apa (vagy más) vezet, te hátul ülsz a gyerekekkel/gyerekekkel, előre nem ülsz mellé az anyós ülésre?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 14:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Mindig hátul utaztam a lányom mellett, amíg meg nem született a kisöccse (kétéves volt akkor). Azóta a gyerekek ülnek hátul, én meg az anyósülésen.
2021. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy elnézem egyik válasz sem felel meg!

Vagy az elöl ülők kontra hátul ülők pontozzák le egymást?🤔

Óvoda komolyan🤡

2021. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%
20as, nekünk is üvöltött az autóban. Kb 20 perc után. Ültem volna én elől de volt dolog hátul, hogy kibírjuk az utat. Aludni is alig aludt. Bezzeg most, 5 éves és tök hamar elnyomja az álom ha autóba ülünk, nem egyszer volt hogy 5 perc alatt bealudt :)
2021. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

20

Ha ott ültem is ordított, ha olyanja volt..


Amúgy elvoltak


Amióta ketten vannak azóta talán 1-szer ültem hátra.. 3 ülés fér el hátul, tehát a 2 mellett elférek én is.

2021. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 petra.kathleen ***** válasza:
100%
Valaki árulja már el, hogy melyik a helyes válasz 😂
2021. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
5 hónapos kisfiammal még hátul ülök, egyelőre igényli is. Nincs ezzel problémám, ugyanúgy tudunk beszélgetni a férjemmel, ugyanúgy kilátok a kocsiból.
2021. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
68%
Kb soha nem ülök hátra, mert ca. félórán belül összehányok mindent - hiába a dedalon, gyombér, akármi. Sajnos ez van, és az senkinek nem jó, ha takarítani kell az autót, vagy utána egy napig használhatatlan vagyok.
2021. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!