Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 50 év felett és még szeretne...

50 év felett és még szeretne gyereket , bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem,neki van egy lànya. Én eddig úgy voltam vele nem szeretnék gyereket... most meg hirtelen letámadott ezzel az egésszel, hogy szeretné és TŐLEM...

Fogalmam sincs mit tegyek, várni ebben az időben nem lenne jó..de azért ez egy eléggé fontos döntés.


2021. ápr. 15. 11:34
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%
Ezt neked kell eldönteni. Van az a helyzet, amikor vállalható és van amikor nem. Engem jobban zavarna az, hogy most már elkezd majd durván öregedni, te meg még jopár évig nem a nyugdíjas tempóban akarsz élni. De amúgy egyénfüggö, van ilyen barátnöm, akinek sokkal idősebb párja van, gyerek is van, de ott nagyon pörgős a pasi, 70 év alatt biztosan nem áll le.
2021. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
21 8 évig volt kapcsolatom és Elvoltam azzal a tudattal, hogy nekem nem lesz gyerekem mert a párom nem akart. Most meg totál megfordult velem a világ ebben a kapcsolatban.
2021. ápr. 15. 12:25
 23/53 anonim ***** válasza:
68%

Egy 50 fölötti férfi már elkezd gondolkozni a kísérő tüneteken (pl. itt-ott fáj valami, nehezebb a lépcsőzés vagy ritkítja a szexet, stb.).

Ezért, ha ügyes, bebizosítja magát egy jóval fiatalabb barátnővel, aki gyereket is szül neki. Így családban élhet, várhatóan nem fogod elhagyni (hiszen gyerek is van), közben szépen hozzáidomulsz a korához, szokásaihoz. Neki meglesz az ingyen betegápolója idős korában.

Te meg - aki nem is akarsz gyereket - bevállalod érte?


Neked/nektek kell dönteni, hiszen a felelősség is a tied/tietek!

2021. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
23 Ez a sors fintora, jópár éve akartam de az akkori parom nem ...szerettem annyira, hogy elfogadtam így. Most , mikor szinte lemondtam róla , most jön egy Olyan férfi aki imád szeret és gyereket akar tőlem.
2021. ápr. 15. 12:31
 25/53 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vállalnám be. Apa nélkül felnőni nem egy jó dolog. Hiába hiszi valaki egészségesnek magát, az ördög nem alszik. Egy stroke, szívroham bármikor megtörténhet, nem válogat. Én nem javaslom.
2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

23

Ez azért így elég fura gondolatmenetet.😂Kb úgy válhat el a kérdező gyerekkel is,mint ahogy bárki más.Ha elmúlik a szerelem vagy ha úgy érzi nem teljes a kapcsolat,ha nem kap meg mindent amire neki szüksége van.

2021. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

25 A 42 éves full sportos barátunkat is elvitte a Covid ... vannak ilyen nem előre látható dolgok sajnos.


26 Nos igen, én sem értem a gondolatmenetet, mert akárhány évesen el lehet válni.

2021. ápr. 15. 12:35
 28/53 anonim ***** válasza:
43%

Aki azt írja, hogy ha meghal a férfi, a nő meg egyedül marad a gyerekkel, akkor inkább gyerekkel maradjon egyedül, mint teljesen egyedül. Kicsit logikai bukfenc.


Én bevállalnám, ha komoly a kapcsolat, de ti tudjátok.

2021. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
26%

Az 58 éves apámnak, aki nagypapa, most született sokadik gyereke a 20 évvel fiatalabb nőjétől, tervezetten.


Szerintem visszataszító és ostoba, aki 50 felett frissszülő akar lenni, ez az új kapuzárási pánik.. 45 évesen örökbe sem fogadhatnál, sőt, sok helyen 40-42 a határ, nem véletlenül. Nem fiatalít meg a gyerek, csak kiemeli a hatalmas 2-3 generációs szakadékot, sem fizikailag(hiába tud emelni és futni), se idegileg nincs kész rá az ember. A párod nem tőled akar gyereket, hanem csak te tudsz neki szülni, hogy megint fiatalnak érezhesse magát.


Az meg, hogy mit gondolok a 20 éves korkülönbséges kapcsolatokról 30 éves nőként.. Szülj, elég elborult vagy te is, ha apukádkorabeli férfiak vonzanak, szépen egymásra találnak a sérült emberek. A kapuzárásos meg az apakomplexusos, szép pár.

2021. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
84%
nem
2021. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!