Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 50 év felett mennyire veszélye...

50 év felett mennyire veszélyes antidepresszánst szedni?

Figyelt kérdés
A klímax miatt nem okoz hamarabb agyvérzést,vagy szívinfarktust?

2019. okt. 21. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, mint fiatalabb korban. Az orvos írja fel a gyógyszert, szóval tisztában van a hatásmechanizmussal.
2019. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim alapján ,az orvosokat nem igazán érdekli,hogy mik a következményei. Eü-ben dolgozom. Felírják,mert receptet könnyebb és olcsóbb írni,mint pszichoterápiát ajánlani, netalán alkalmazni. De max.annyi tájékoztatást adnak,hogy pl.remegno fog a keze,eleinte jelentkezhet émelygés. Ha rákérdezek valamire,természetesen azt mondják,amit hallani akarok. Mindezt magán praxisban tapasztaltam. Ezért vagyok kíváncsi az egyszerű,hétköznapi emberek valós véleményére.
2019. okt. 21. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, keress olyan pszichiátert, aki pszichoterapeuta is egyben! Ők nem annyira gyógyszermániasok, nyílván lehet drágább!
2019. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mire írták fel az antidepresszánst és milyen típusút?
2019. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Brintelixet,generalizált szorongásra. De nem merem szedni. Keves info van a Brintellixről.
2019. okt. 21. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
73 évesen is felírták nekem a gyógyszeremet. Ha ennyire félsz tőle, akkor miért mentél el az orvoshoz? A klímax meg nem betegség...állapot.
2019. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen a klímax egy állapot,csak nem.mindegy,hogy ki,hogyan éli meg. Mivel nőgyógyászati nagyműtetem volt és kivettek mindent,egyszerre jött minden. Szorongás,depresszió. Van aki könnyen veszi. Én nem.
2019. dec. 5. 06:39
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Ezt senki nem veszi könnyen, de szedd azt a gyógyszert, segíteni fog. Először kezd fél szemmel vagy egy hétig, utána emeld fel egész szemre. Valószínűleg kell hozzá az elején egy kis xanax is. Kb. 1 hónap, mire valamit is érezni fogsz belőle. 3 hónap mire kifejti a hatását.
2019. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Már a maszek orvos se jó. Menj Bécsbe, vagy Amerikába. Ott minden csodás, és nem is halnak meg az emberek.
2019. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves előző író! Egy szóval nem céloztam arra,hogy minden maszek orvos rossz. Tény,hogy a pszichiátria még mindig gyerekcipőben jár.Tapasztalatokra voltam kíváncsi,nem kioktatásra,hogy, menjek külföldre,vagy,hogy ott nem halnak meg az emberek. 53 évesen nem vagyok hülye. Ha esetleg irígyled,hogy privát járok orvosokhoz ,dolgozz és lesz pénzed rá neked is
2019. dec. 6. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!