Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan alakul a napotok...

Hogyan alakul a napotok bolcsis, ovis gyerekkel ugyhogy ti viszitek hozzatok es 8 oraban dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mikor foztok, vasaroltok , sportoltok?

#munka #főzés #sport #Hogy lesz megoldva minden?
2021. ápr. 18. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Bár én 6 órában dolgozom, de mivel a munkahelyem másfél óra oda, és ugyanannyi vissza, ezért olyan mintha teljes munkaidős allasom lenne.

Főzni délután szoktam, mikor hazaerunk. Igyekszem 2 napra főzni. Ha valami progrdmunk van és nem jut idő kaját kesziteni akkor másnap a munkahely közelében veszünk valamit, gyerekek meg az oviban esznek úgyis.

Vasarolni 1 hétre előre hétvégén a férjem szokott. Friss pekaruért szaladunk csak be hetkozben boltba.

Sportolni nincs időm.

Hazimunka meg hetkozben és hétvégén folyamatosan.

2021. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem és hozom, de otthon már segít a férjem. Hétvégén megyek bevásárolni a hétre, pékárut is lefagyasztom vagy fagyasztottat veszek, így friss mikor reggel megsütöm. Főzni felváltva szoktunk a férjemmel, a házimunkát is elosztjuk. Edzeni heti 2,3 alkalommal szoktam, este miután elaludt a gyerek, kb fél9 körül.
2021. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovis mellett. 7 előtt kel, fél 8-ra érünk az oviba (1 utcára van). 8ra érek a munkahelyre (25 km). 16-kor indulok. Fél 5kor hozom el az oviból.
2021. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs.elküldtem. főzés délután. De nem minden nap. Addig tesó vagy apa van a kicsivel. Bevásárlás heti kétszer. Apa Tata tesó van addig vele. Sport? Arra már nincs időm....
2021. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoval akk sport munka elott vagy amikor elaludt. Nalam nem opcio hogy nincs idom akkor inkabb nem fozok!
2021. ápr. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!