Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket célszerű előbb...

Melyiket célszerű előbb bevezetni? Új ágy, vagy egyedül aludni a szobában?

Figyelt kérdés

A közeljövőben sok változás lesz, de fokozatosan szeretnénk bevezetni.

Nyáron lesz 2 éves. Születése óta egy szobában alszunk, de külön ágyban. Ő még kiságyban, amit amúgy szeret. Az éjszakát átalussza, max néha ébred fel, adok neki inni, és lefekszik, visszaalszik magától, ennyi.


A közeljövőben szeretnénk lecserélni a kiságyát leesésgátlós gyerekágyra és szeretnénk mi átköltözni a másik szobába aludni.

Tehát ő marad ugyanabban a szobában, másik ágyban.


Mi lenne a célszerű sorrend? Aludjon előbb az új ágyban, úgy, hogy mi ugyanúgy ott vagyunk vele, és pár héttel később költözzünk ki? Vagy maradjon előbb a kiságyban, költözzünk ki, és később cseréljünk ágyat? Ti hogy csinálnátok?


2021. ápr. 20. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Előbb az ágycsere
Előbb a kiköltözés
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lehet előbb az ágyat cserélném le. De csak akkor, ha van akkora a szoba, hogy elférjen az új ágy is a kiságy mellett. Azon nappal lehet játszani, mesét olvasni, akár délután aludni rajta. Tehát nem rögtön egy idegen ágyba kerülne éjszakára, hanem egy olyanba, ami már fel lett töltve jó emlékekkel.
2021. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kettőt egyszerre, mondtuk h kap nagyfiús ágyat, és a nagyfiús ágy már mashol fér el.


Nem volt gond belőle, de éjszaka atjárt azért még. Illetve néha most is. :)

2021. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre csinálnám én is.
2021. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van, próbáltuk így is úgy is. A 3-ból 2 nem hajlandó külön szobában megmaradni, így végül mindig a mi szobákban kötnek ki. Remélem idővel eljon az hogy ők maguk vagyni fognak arra hogy külön szobában legyenek, mert néha így már elég zsufoltan vagyunk. Én is azon agyalok mivel lehetne elerni hogy szeressen külön helységben tartózkodni mert alapból nem szívesen vannak a saját szobajukban. 😔 Játékokat is inkább kihordjak de nem ott játszanak.
2021. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!