Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éhes a gyereked bölcsiből,...

Éhes a gyereked bölcsiből, oviból hazaérve?

Figyelt kérdés

A lányom jó evő születése óta, mindent megeszik kivétel nélkül.

Bölcsis már egy ideje és elmondás alapján ott is jól eszik, reggelizik, tízóraizik, ebédel, uzsizik.

Uzsi után pár perccel érek oda érte, hazaérünk 5 perc alatt, és itthon már mondja hogy "éhes vagyok éhes vagyok, ez már nem igaz, éhes vagyok"😅 és megy a székébe és tényleg az, most is megevett egy nagy tál házi készítésű krémtúrót, 10 dkg málnával, egy banánt, meg még egy fél omlós kakaós pitét (bolti). És ha adnék még neki valamiket még megenné, 18kor simám bevág még vacsira nagy tál zöldséget virslivel, kiflivel + még tápszer.

2 éves múlt..

Nálatok is ilyen hazaérve? Férjem is már mondta, hogy tán ott nem etetik? 😂 De persze tudjuk hogy igen, és normális kajákat esznek ott is.


2021. ápr. 29. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

És mekkora ennyi ételtől?

Egyébként nem, nem éhes a lányom, neki bőven elég az ovis koszt, meg sem eszi az egészet, vacsorára is csak csipeget.

2021. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

92 cm 11.6 kg jelenleg

2 éves 4 hónapos

2021. ápr. 29. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémek nagyon válogatósak lettek dackorszaktól, így a bölcsiben szinte egész nap nem ettek, utána meg persze egész este ettek :) Úgy ovi középső csoportra javult. Ráadásul az egyikük mindig husis volt, a másik meg vékony. Mi még pár órát mindig játszótérre mentünk jó időben, később különórákra... hát folyton valami lógott a szájukból útközben, aztán még tudtak simán vacsorázni is.
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is éhes oviból hazaérve, pedig jól eszik ott is. De mondjuk nem eszik meg ekkora adagokat, mint a tiéd. Egy banán vagy alma, ma mondjuk egy túró rudit evett és ennyi, vacsiig elvan vele.
2021. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az óvónő szerint szinte semmit nem eszik ott.
2021. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem látom amúgy kövérnek, bár nem is girhes. Olyan átlagos.
2021. ápr. 29. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a súlya elég sok.
2021. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul, hogy éhes. Ez mindig attól függ, hogy mi az aznapi ennivaló az oviban. Nem válogatós annyira, de például a péksüteményeket nem szereti. Egyik nap túrós táska volt reggelire, alig evett belőle, utána az ebéd is pont olyan volt, ami nem annyira ízlett neki, így szinte csak a levesből evett aznap. Ilyenkor ő is meg van veszve délután, sokat eszik itthon.

De ha a foga alá való van, akkor eszik bőségesen az oviban, olyankor nem kér enni, ha haza ér, szinte csak vacsira.

2021. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7!

Te se láttál még 2 évest szerintem....

Teljesen rendben van ez a súly, ne oszd az észt ha már egyszer nincs...

2021. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7 Jól vagy? 92 cm hez mért lenne sok? A fiam 86cm és 12 kg és egy kicsit sem husi.



A lányom ha nem értem uzsi előtt oda az oviba 45 percig evett, jó marha lassú volt😁, de ahogy kitette a lábát az volt az első kérdése mit főztem😂

2021. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!