Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hozzátok el a gyereket...

Mikor hozzátok el a gyereket a bölcsiböl, Nektek el mondják milyen napja volt a gyereknek?

Figyelt kérdés
Nálunk ujjabban az van, hogy evett aludt és Ennyit közölnek. Ehhez képest a gyerekkel egész délután semmit nem Lehet kezdeni olyan szinten fáradt. Szerintem alig alszik ott. Két hónapja bölcsis. De egyre jobban bánom,hogy beadtam.

2014. máj. 20. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt részletes beszámoló, általában annyit mondtak, hogy minden rendben volt vele aznep. Én rákérdeztem 2-3 naponta részletekre, akkor elmondták. De ha nem kérdeztem rá külön, akkor nem igazán mondtak semmi különöset.
2014. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem alszik, csupán egész nap rohangál és agyilag is lefárad.
2014. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem várom el én sem, hogy részletesen beszámoljanak, arra idejük sincsen. De olyan is van, hogy szoba sem állnak a szülőkkel,sőt el szaladnak. Kedves második lehet igazad van. Jobban lefárad. Köszi a válaszokat!
2014. máj. 20. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
az én fiam is csütörtök,péntekre trottyon volt pedig aludt bölcsibe,hétvégén meg nem győzte magát kialudni!Szerintem ott nagyon sok inger éri őket meg sztem nem is tudnak olyan mélyen,pihentetően aludni mint itthon a megszokott kis kuckojukba!
2014. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Uez volt nálunk is.

Bölcsi után fáradt, éhes, nyafis volt.

Bölcsi előtt és után jól megetettem, de az alvást azt nem tudtuk pótolni. Szeretett oda járni a gyereke miatt a gondozónéniket nem szerette ( nem is csoda), nekem az ovi sokkal szimpibb, persze itt is minden rendne van, eszik alszik, de ugyan több a gyerek valahogy mégis személyesebb.

2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mindig kikérdeztem részletesen, és akkor normálisan elmesélték. Hogy pl. miért van rajta a második rend váltóruha, vagy hogy lett egy karmolása vagy mi volt az ebédkor.

Az enyém jókat aludt a bölcsiben, viszont nem evett, mert extra válogatós.

(Oviban már majdnem 4x annyi gyerek jut egy nénire, ott tényleg nincs idő mesélni, pláne ha egyszerre 5-6 szülő érkezik.)

2014. máj. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A mi bölcsinkben egyszerűen nem teremtik meg a nyugodt alvás feltételeit. Ezen szoktam teljesen kiakadni. Takarítőnő körbemossa őket alvásidőben, az ajtókat csapkodja, gondozónők ki-be, persze ajtó csapódik, beszélgetnek, világos van stb. Az én fiam otthon 3 órát alszik, a bölcsiben jó, ha egyet. Pedig idegen helyen is elalszik, de ez egyszerűen más. Ő is hulla fáradt, hisztis, kezelhetetlen estére.

Viszont van sok előnye is a bölcsinek, ezért nem veszem ki.

2014. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és nálunk azért pár mondatot mondanak minden szülőnek, pláne ha történt valami. Egyébként én meg rákérdezek arra, mait tudni akarok. Evés, alvás, viselkedés.
2014. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Ma lemondta a másik dajka, hogy valoban nagyon keveset alszik a gyerek, jol gondolom. Még egy órát sem. Itt is az a baj, hogy világos van, járkálnak, pakolásznak. Láttam mikor még beszokós volt. Sajnos az én fiam így nem tud mélyen el aludni.
2014. máj. 22. 16:10
 10/11 Doncito válasza:
Dajka óvodában van, gondozónő vagy kisgyermeknevelő pedig bölcsődében. Én sem hívom a kőművest építésznek ugyebár. :)
2015. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!