Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éhes a gyereked bölcsiből,...

Éhes a gyereked bölcsiből, oviból hazaérve?

Figyelt kérdés

A lányom jó evő születése óta, mindent megeszik kivétel nélkül.

Bölcsis már egy ideje és elmondás alapján ott is jól eszik, reggelizik, tízóraizik, ebédel, uzsizik.

Uzsi után pár perccel érek oda érte, hazaérünk 5 perc alatt, és itthon már mondja hogy "éhes vagyok éhes vagyok, ez már nem igaz, éhes vagyok"😅 és megy a székébe és tényleg az, most is megevett egy nagy tál házi készítésű krémtúrót, 10 dkg málnával, egy banánt, meg még egy fél omlós kakaós pitét (bolti). És ha adnék még neki valamiket még megenné, 18kor simám bevág még vacsira nagy tál zöldséget virslivel, kiflivel + még tápszer.

2 éves múlt..

Nálatok is ilyen hazaérve? Férjem is már mondta, hogy tán ott nem etetik? 😂 De persze tudjuk hogy igen, és normális kajákat esznek ott is.


2021. ápr. 29. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Az én 16 hós kisfiam ,10 kg és nem kövér, átlagos.
2021. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Mindig éhes volt. Most iskolás már de ha oviba is mentem érte ebéd után mindig az volt az első kérdése, hogy mit főztem.

Pedig nálunk rendes adagokat adtak. A levest mindig megette de a másodikat nem mindig. Lehet ez volt az oka annak, hogy éhes maradt.

2021. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!