Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit vagytok együtt "úgy"...

Mennyit vagytok együtt "úgy" mióta kisgyereketek van?

Figyelt kérdés
2.5 éves a gyerekünk plusz dolgozunk is mindketten és mlg ott a háztartás is. Estére hulla vagyok. A férjem kb. minden este akarná hogy legyünk együtt, de nekem ha kedvem van is erőm nincs néha.. Így lecsökkent kb heti 3 alkalomra. Nálatok is erősen lecsökkent a szülőség óta?
2021. ápr. 30. 07:47
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. Nekünk lehetőség se lenne mert nyilván a gyerek előtt nem fogunk, ő meg sokszor este 21-22ig fent van sajna, 5kor meg kelünk mi, szóval idő sincs rá sokszor úgymond.
2021. ápr. 30. 13:11
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos mi is 1-2hónapja alig vagyunk együtt.Férjem elfárad estére.Kisfiunk sokára alszik el.Általába a hétvégi déli alvásba van időnk,energiánk egymásra.
2021. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
10%

Kifogás :D

Ferjem 6ra jar dolgozni, én 5kor vele kelek...

A fiunk 10fele alszik el...

Mégis meg tudjuk oldani...

Reggel is este is.


6os voltam.

2021. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%
13 nem mindenki szexmániás, van aki aludni is szeret. Annak könnyebb szerintem aki ennyire szexorientált, bezárkózik a fürdőbe, baba meg bőg az ágyában, így is lehet, de nekem nem menne.
2021. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
21%

14!

Egy 2és fél éves gyerekről beszélünk... milyen baba bőg az ágyba?! 🤣

Mi is csak akkor vagyunk együtt, ha alszik a gyereky ha hiszed ha nem... aludni meg utana is lehet.

13#

2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
31%
14-es Te beteg vagy? Te nem gyerekbőgés miatt nem vagy együtt a pároddal hanem valami más van de ezt ne verd nagydobra!
2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

13

Bocsi de nekem olyan munkám van, ahol teljesíteni kell szellemileg, mert 100 milliós károkat tudok egy félrenézéssel okozni, nem a hajnal 3i szex a legfontosabb feltétlen.

2021. ápr. 30. 14:32
 18/33 anonim ***** válasza:
13%
Akkor teljesíts szellemileg Drága de ne keressél párkapcsolatot! Ennyi!
2021. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem akartam senkit megbántani, de én hajnal 5-kor a csipát se tudom kidörzsölni a szememből, nemhogy szexeljek, ez van, se fiatal nem vagyok, se friss párkapcsolatban nem vagyok. Ha valakinek az jó tanács, hogy kelj fel hajnalban és máris lesz szex alvás helyett, hát jó, szerintem eddig maga is eljut mindenki, hogy, alvás helyett dugni is lehet, de én pl. nem vagyok rá képes, gondolom a kérdező sem, különben nem kérdezné meg ezt.

A baba bőgését, arra értettem, hogy ha valaki nagyon szexet akar, bárhogy megoldja, ezt is szerintem tudja mindenki, akár úgy is ha kint bőg a baba, de pl. én, aki nagyon fáradt vagyok, vagy a párom, aki szintén nagyon fáradt nem fogja ezt annyira akarni, mert inkább aludna végre.

2021. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%
Ja: És képzeld mi is dolgozunk (lehet hogy szellemileg is!)
2021. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!