Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit vagytok együtt "úgy"...

Mennyit vagytok együtt "úgy" mióta kisgyereketek van?

Figyelt kérdés
2.5 éves a gyerekünk plusz dolgozunk is mindketten és mlg ott a háztartás is. Estére hulla vagyok. A férjem kb. minden este akarná hogy legyünk együtt, de nekem ha kedvem van is erőm nincs néha.. Így lecsökkent kb heti 3 alkalomra. Nálatok is erősen lecsökkent a szülőség óta?
2021. ápr. 30. 07:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%

17!

Könyvelő vagyok, en sem üthetek el egy számot sem. Ez bukta ismét 🤣

Ki beszél hajnali 3ról. 10kor elalszik a gyerek, 11ig simán mienk az idő...


13voltam

2021. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

Hu hát én nagyon nem vagyok híve a tervszerinti együttlétnek... Itt menő ha valakinek a napirendjébe tartozik, hogy na a gyerek 22:00-kor elalszik, 22:10-kor kezdődik az előjáték. 22:30-rá ágyban!...

Mi inkább úgy vagyunk vele, hogy szépen növekszik bennünk a vágy, és amikor úgy érezzük mind a ketten, hogy most pont van (elég!) időnk egymásra, akkor minőségi időt töltünk egymással. Van, hogy ez egy héten egyszer van, mert más közös és külön hobbink is van a szexen kívül... De ennek ellenére én nem irigykedek senkire, és nem nézek le senkit, mindenkinek más az igénye. Ha te minden nap kétszer akarod csinálni, akkor csináld. De azért ne szólj be nekünk, mert nekünk más az igényünk...

2021. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
8%

22

Mert bennünk nincs vágy, csak megszokásból csináljuk... ja ertem. Ráadásul programozva... na ezt sem tudtam... ki szolt le kit?!


Itt csak arrol van szó, hogy kifogast mindenre lehet találni...

2021. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
97%
Én azt szóltam le, aki leszólta azt, aki keveset szexel. Senki mást.
2021. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
18. Ne keressek párkapcsolatot? Te miről beszélsz? Házas vagyok 🤣🤣
2021. ápr. 30. 14:56
 26/33 A kérdező kommentje:
Semmilyen párkapcsolatot nem keresek..😅😅
2021. ápr. 30. 14:58
 27/33 anonim ***** válasza:
11%
Kár volt! Szegény párod!
2021. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Én sem azt írtam , hogy nem szexelünk, hanem azt hogy kb heti 3 néha 4 van és ennyi, régebbhez képest kevesebb. De régebben kiugrottam az ágyból és mentem dolgozni.. Most 1.5 órával előbb kelek mert el kell készülnöm aztán ébreszteni a gyereket, reggeli hiszti, elkészíteni, bölcsibe vinni, utána utazni a munkahelyre. Eleve hulla vagyok mire beérek. Ha még ennyit sem aludnék szerintem összeesnék néha..

Inkább marad a pentek szombat vasárnap este, néha (pl tegnap) van hogy beesik mellé egy hétköznap is de nem mindig, én este 11-kor pihenni vágyok mikor masnap kelni kell. Elhiszem hogy valaki fitt dolgozik hozza viszi a gyereket mos takarít főz minden nap és még napi 2* szexel is, hát én akkor ehhez béna vagyok..

Meg nekünk hála ég van más program is azért, ha elalszik a gyerek 9-10kor néha szoktunk még azért filmet nézni együtt vagy kártyázni vagy meginni valamit és beszélgetni stb. De jó értem ez kifogás akkor.

2021. ápr. 30. 15:06
 29/33 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjad kérdező, itt mindenki szexmániás. 💁‍♀️

Nekünk a heti 3-4 az még sok is, egyszerűen nem fér bele, mert mást is akarunk csinálni együtt, meg aludni is. 8 éve vagyunk együtt, már nem ez tartja egybe a kapcsolatot. 😉

2021. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Mi is 8 :)
2021. ápr. 30. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!