Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy év körüli kisgyerekeddel...

Egy év körüli kisgyerekeddel mindig együtt eszel?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam, naponta 4-5 alkalommal etetem. Úgy terveztem, hogy mindig egyszerre ennék (ennénk) vele, de ez egyelőre nem megy.

Alapvetően jó evő, de nem tudok olyan ütemben etetni és enni is, hogy ne hűljön ki teljesen az ételem, vagy csak be-bekapok pár falatot, így aztán nem igazán látja, hogy hogyan eszünk szépen az asztalnál, csak azt, hogy megterítettem, de én nem igazán eszem.

Te hogyan csinálod? Vagy még korai lenne ilyenkor próbálkozni?

Köszönöm, ha válaszolsz.



2014. ápr. 20. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a bölcsiben, majd ha megy, olyan könnyen tanítják őket és olyan szépen fog akár késsel, villával enni, hogy most csak ez miatt, neked nincs teendőd vele.
2014. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, mert sokszor kínálom meg, annyira keveset eszik. Ha úgy alakul, vele együtt eszünk, de ezt nem tudom minden étkezésnél megoldani
2014. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem tudunk egyszerre enni,csak akkor,ha nem kifejezetten neki akarok enni adni,hanem én eszek,ő pedig ácsingózik vele szemben és kunyerál. ilyenkor eszünk egyszerre,de nemasztalnál. amikor őt etetem,csak ő eszik. kevés olyan étel van,amit velünk egyszerre tud fogyasztani egymaga,segítség nélkül. ha kell segíteni,egyikünk nem eszik,csak vele foglalkozik. de mivel legnagyobb részt csak kettesben vagyunk,így "egyedül" eszik.
2014. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló és Fintor Zsófi, köszi a válaszokat, kicsit megnyugtattatok :)

Egyes válaszoló, a bölcsire azért nem hagynám ezt (sem), ilyen alapon bármit háríthatnék - mégis mennyire kap így hiteles képet a gyerek?

2014. ápr. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!