Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagyod a gyerekeidnek, hogy...

Hagyod a gyerekeidnek, hogy szájon puszilják egymást?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de eszükbe se jut.
2021. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem merült még bennük, mi sem pusziljuk őket szájon, úgyhogy rájuk is szólnánk
2021. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Eszükbe sem jut. Tudják, hogy ezt csak házaspárok csinálhatják. 😊
2021. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Egyszer kellett rájuk szolnom, mikor ki akarták próbálni. Azóta nem csinálják. Elmondtam h ez nem elfogadott, kizárólag a szerelmesek (férfi+nő) között.

Nekem lanyaim vannak, az oviban azt hallották egy kislanytol hogy van olyan hogy két lány szerelmes egymásba.. Mondtam hogy ilyen nincs, maximum nagyon nagyon jó barátok, de nem csokolozhat egymással azonos nemű, főleg nem tesók! Bocsánat de én nem nevelem olyan szabad elvuen a gyerekeim hogy persze kislányom, ez tök normális, legyél nyugodtan leszbikus és vérfertőző..

2021. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
4-esnek teljesen igaza van!
2021. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
#4 igen, mert ha azt mondod a gyereknek hogy a lányok is szerethetik egymást és csókolózhatnak ha szerelmesek egymásba, azon nyomban leszbikussá avanzsálódik.. *facepalm*
2021. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

#6 sőt azzal a lendülettel vérfertőző kapcsolatba is kezd, mivel a kettő kéz a kézben jár...


Viszont ez a gyerekek szájon puszilgatása, amit aztán megtanulnak és tovább visznek, abszolút kiráz a hideg tőle.

Mi visz rá egy anyát/apát, hogy a GYEREKÉT ugyanúgy puszilgassa, mint a párját, akivel ez a tett a szexuális életének a része? Mi?

2021. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki puszilgatja a gyerekét szájon?
2021. máj. 11. 23:05
 9/11 anonim válasza:
43%
8-as például Dávid Beckham, meg sokan mások. Én anyukám is szájon puszilt régen és szerintem ezzel semmi baj se volt.
2021. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 atesz763 válasza:
35%
Gyerekek bakker, amíg mindenki jól érzi magát addig oké
2021. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!