Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves kislányom 4 napja nem...

3éves kislányom 4 napja nem kakil. Mostanában gyakran mondta hogy fáj a kakilás ,szerintem direkt visszatartja. Laevolac szirupot 4 napja kapja. Mégsincs semmi.Ma már ügyeletre kellene vinnem?

Figyelt kérdés
Minden nap eszik több- kevesebb zöldséget,gyümölcsöt. Nála inkább az a baj hogy nagyon keveseket eszik. Inni kb 1 litert iszik naponta és elég sokat mozog is.
2021. máj. 9. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább csak betelefonálnék az ügyeletre,majd ők megmondják, bevidd-e.
2021. máj. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostanában lett levéve róla a pelenka? Nálunk akkor tartogatta,mert nem akart bilibe kakálni.1 hét is normális lehet kaja nélkül akár de a szirup is kellene hasson már.Bicigliztesd a lábait,az kicsit megmozgatja a beleit is.Szerintem adj neki még egy napot mielőtt viszed valahova.
2021. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne felülről lazítsd a kakit, hanem alulról!!


Glicerin kúp vagy Laxaclean folyékony glicerin.


A kaki vége valószínűleg bekeményedett. Az eleje meg már hasmenés állagú a Laevolactól.

2021. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok. Az ügyeletet nehogy felhívd ezzel... Ügyeletes gyógyszertárban tudsz venni Glicerin kúpot vagy Laxacleant.


Ha kúpot veszel, faragd meg vékonyabbra, és elég egy fél.


Szerintem kúpnak mindig kell otthon lenni. A hűtőben elfér.

2021. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen "mini beöntés", nem emlékszem a nevére de a gugli biztos kidobja. Mi elsőre mindig azzal próbálkoztunk, ha az sem hatott, akkor jöhetett a kúp. Sajnos az én kislányom is visszatartotta, aztán ugye fájt neki, akkor meg már azért tartotta vissza... ördögi kör
2021. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hagyni 4 napnál tovább! Egyre jobban bekeményedik!
2021. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt itthon Jutavit es kúp. Nem olvadt fel csak félig mikor egy egész éjjel szegény kislányom hátsójában volt. Este raktam fel. Reggel mondta lányom hogy kakil. A kúpot nyomta ki,ami majdnem egészben volt. Csak egy kicsi olvadt fel . Azóta nem használtam kúpot.
2021. máj. 9. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Glicerines mini klizma, patikában lehet kapni.

[link]

2021. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!