Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ijesztgetni a saját...

Normális ijesztgetni a saját gyereked?

Figyelt kérdés

Az egyikén barátnőm sokszor csinálja a 2 éves gyerekével, hogy mondja neki, hogy jön a szörny és morog meg hörög meg ilyen hülye hangokat ad ki, a gyerek meg belefúrja magát az ölébe meg odafut meg sír és mondja hogy jaaaaj anyaaa..

Ő meg jót nevet rajta.

Amúgy jó anyának tartom de ez nekem olyan fura. Vagy csak én tartom annak?


2021. máj. 13. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi is szoktunk ilyet játszani de az en fiam kb bepisil a röhögéstől ilyenkor. Ha sirna tőle nem csinálnám.
2021. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Jó anya?? Amikor a gyerek kifejezetten fél...
2021. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát én nem tartom jó anyának. De nem is értem nagyon, ha ő a szörny, akkor miért hozzá fut, férjem szokta ezt játszani, de olyankor nevet és elfut a lányunk.
2021. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert azt mondja jön a szörny, és csukott szájjal morog és hörög, a gyerek még gondolom nem tette össze hogy ő csinálja a hangot.


Úgy értettem hogy amúgy ezen kívül jó anyának tartom, csak vannak ilyen fura dolgai.

2021. máj. 13. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Az alapján amit írsz, ez nem "fura dolog", hanem a gyerek szándékos bántása.
2021. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Jézus dehogy normális. Én egyszer ijesztettem meg véletlenül, mikor utánoztam az oroszlán hangját. Úgy belebújt a nyakamba, nem akart ereszteni. Nem győztem bocsánatot kérni
2021. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
És az "ilyenek" (szörnyet játszó anyák)csodálkoznak, hogy éjjel felsír és nem tud aludni a gyerek...
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi szoktunk ilyet játszani. A gyerekeim hülyére röhögik magukat tőle. Szeretem hallgatni, igénylik is ezt a játékot, ha sírnának nem csinálnám.
2021. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!