Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, hogy egy kisgyerek sulya...

Van, hogy egy kisgyerek sulya honapokig stagnal?

Figyelt kérdés
Kislanyom 2.5 eves, kb.februarig ivott tejitalt, aztan ugy döntött, hogy nem ker tobbet.Probalkoztam, de semmi.A tobbi etkezes nagyjabol rendben, de miota ezt nem issza, nem igazan hizott.Mondjuk nem sovany.Szokott ilyen stagnalo periodus lenni?
2021. máj. 17. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem úgy hízik már mint egy baba, ruhaméretböl is sokkal tovább hord már egy méretet.
2021. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha eszik rendesen, változatosan, nem beteges, nem hasfájós, akkor ne méregesd. Ilyenkor gyorsan nőnek, rengeteget mozognak, szerintem felesleges. A fiam 3 éves. Legutóbb a státuszon mérték februárban, azelőtt meg nyáron mértem meg valamikor. Már nem csecsemő, nem kell híznia havonta x dekát. A tejitalt mi már régen elhagytuk.
2021. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze
2021. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze. Az a gond, ha magasságra nem nő fél évig. Ha nem sovány, akkor meg pláne nem gond.
2021. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az evese valtozo, azaz, van, amibol tobbet eszik, van, amikor csak belepiszkal, de nincs vele gond sztem.Nem hasfajos, beteges, szezonalis influenza persze elofordul.Csak gondolom, a plusz kaloria kiesett, tobbet meg nem visz be, biztosan emiatt all most.
2021. máj. 17. 12:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Magassaga kb 93 cm, sulya pedig 14.5 - 15 között, szoval nem sovany.
2021. máj. 17. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éve 17-18kg.
2021. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. Az kimaradt, hogy 5 éves.
2021. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem baj, hogy elhagyta a tejitalt. Teljesen jó így a súlya. A változó evés meg szerintem jellemző erre a korosztályra. Az enyém is ilyen. Szombaton két kanállal evett a rakott karfiolból, pedig szereti amúgy. Nem erőltettem. Tegnap meg betolt két tányér zöldséglevest. Jó tartalmasat. Még én is csak lestem... :D

2-es voltam

2021. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!