Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg gond ha rosszul ragoz...

Tényleg gond ha rosszul ragoz a 2 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 2 éves lesz a gyerekem, pár hónapja szerintem ügyesen beszél, mondatokat is alkot. Van hogy egy mondatot, szót többször elmond, illetve amit tőlünk hall azt is van hogy többször visszaismétli, néha kicsit átformálja a mondatban a szavak sorrendjét, de van hogy ugyanúgy mondja vissza a mondatokat, szavakat. A másik, hogy magáról néha úgy beszél, hogy "baba játszik", baba iszik", néha pedig azt mondja "Te is iszol", Te is játszol" (ahogy tőlünk hallja). Egy gyógypedógus szerint az ismétlések, meg az hogy nem ragoz rendesen, mikor magáról beszél, az gond.
2021. jún. 14. 11:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyógypedagógus, látott már 2 évest én bölcsődei gondozó vagyok az a ritka aki, rendesen ragoz, neharagudj de nem 100 as ne vidd a közelébe a gyereked.


3 éves korig, de még ott is lehet eltérés.


[link]

2021. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!