Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem fulladtok bele a gyerekete...

Nem fulladtok bele a gyereketek játékaiba?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat kaptunk, ajándék, öröklés, kis lakásban lakunk, férjemnek semmi se sok, én agybajt kapok, mert nem győzöm szortírozni.

Néha úgy visszamennék a 80-as évekbe, mikor alig volt játék, mert ez a megalomán világ kikészít.

Csak én gondolom így?



2021. jún. 14. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szortírozz gyakrabban és többet. Bármelyik segély szervezet átveszi szerintem vagy karácsony előtt is vannak ilyen adakozós lehetőségek.
2021. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem, erre nagyon háklis vagyok. Nem szeretem a játékokat. Gyerekként sem nagyon szerettem. Kint a kertben egy darab trambulin van, azt használja a gyerek, de azt mi is, amúgy játszótérre járunk inkább. Bent csak a gyerekszobában van játék, sehol máshol, igaz nekünk csak a gyerekszoba 32 négyzetméter, de elég minimalista. Van egy hatalmas hercegnősátra, abban van pár jobb játék: kutyushugi, fa farm, Miffy logikai játék, Dalolókönyv, búgócsiga, xilofon, egy dobfelszerelés mini. Ezen kívül van egy bevásárló kosara tele játék élelmiszerekkel, meg van 2 tárolódoboz játék: abban vannak plüssök, építőjátékok, fa játékok, meg ilyen párosító játékok, mágikus rajztábla. Illetve van lego duplo 2 szett meg kb 40-50 könyve. Ennyi van 3 év alatt. Elég is.

Engem már a család se traktál a sok használt lommal, mert nagyon nem fogadtam el, ruhákat inkább, de a sok félig széttört játék meg ilyenek nekem nem kellenek

2021. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére nincs olyan sok, de így is sokat elajándékoztam rászorulóknak, mert teljesen feleslegessé váltak. A továbbiakban is így fogok csinálni, ha kinőtt, megunt játékokat kell kerülgetni.
2021. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
De
2021. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Pedig temérdek játék van, ha úgy belegondolok, de vackaik nincsenek. Szerintem nagyon néhàny van, ami időszakosan kikerül a képből.

Nekik inkább “nagy” dolgaik vannak.

Csúszda, minittrambulin, gonge tölcsér.. babytaxi , motorok, roller építőkockák kártyàk kirakók babák autók vonatok

Kiskonyha, annak az eszközei bevásàrlókocsi

Plüssök ( nah azok felelslegesek)

Stb


De nem lakásban élünk.

Kinn is van egy csomó dolog

Homokozó- készletek benne

Hinta csúszdàval trambulin van 2 talicska jàtékszerszàmok

Kisház...ilyssmik

2021. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

De, ez nálunk is probléma. Gondoltam, lassan eladogatom őket, mert mindent félretettünk, hogy 'majd a kistesónak'; de évekig nem sikerült. Aztán mikor feladtuk, mégis. Úgyhogy játékok maradnak; sőt, előbb-utóbb a meglévő nem kevés mellé visszakerülnek azok is, amelyeket már elpakoltunk.

Nálunk mindenhol gyerekjátékok vannak: a nappaliban, a hálóban, a gyerekszobában... és az udvar, a garázs is tele van...

Én elfogadtam, hogy ez még jó néhány évig így lesz.

Egyébként a kislányom játszik is szinte az összessel, és nagyon vigyáz rájuk, szóval van értelme.


Egyébként nekünk a játékoknál csak a kinőtt ruhák tárolása jelent nagyobb gondot. A házban mindenhol dobozok vannak... Egyelőre még nem szeretnénk megválni tőlük addig, amíg nem zárjuk le a gyermekvállalást.

2021. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem. 3 havonta szortírozunk mindegyik gyerekszobában.
2021. jún. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7 éves fiam van, ő mindig is az autókat és a legokat szerette.

Keveset mondok de 40-50 kiló legoja biztos van neki. Az egész szobája lego tárolókból áll. Imád építeni, tervezni.

De én nem szoktam engedni hogy mindenhol legyen belőle.

Amíg kisebb volt csomó játéka volt, mindenhol. Nekem már undorom.volt az fp játékoktól :D

Hamar kinövik a játékokat, sosem voltam minimalista. Úgy sem tart örökké a játékok élvezete. Pár év és úgy is kiselejtezi.

2021. jún. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy játék tároló ládája abban vannak játékai illetve neki sok legoja van azok vannak egy polcra rakva szépen.szanaszét nincsenek játékok.
2021. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sok!Plusz foglalják a helyet,kis motor,babakocsi,elektromos auto stb.Mindenhol játék.Engem nem zavar,csak ha rá lépek.😅
2021. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!