Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kiderül a 2 éves státuszviz...

Ha kiderül a 2 éves státuszvizsgálaton, hogy a gyerek még abszolút nem beszèl semmit, mit fog tenni a védőnő vagy a gyerekorvos?

Figyelt kérdés

Ha fejlesztèsre kell járni, az hogyan oldható meg, ha dolgoznak a szülők? Szabadság vagy táppénz?

Egyébként mindent megért, kéréseket végrehajtja. Elmagyarázza a saját módján, hogy mikor mit szeretne, de megszólalni nem akar. (Hangutánzó se)


2021. jún. 15. 00:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

"ez a mondat többeteknek is ismerős, csak szerencsétek volt, hogy nálatok nincs baj"


Ismerős, csak épp nem hallgattam rá és vittem fejlesztésre magamtól. Neurológushoz, neuropszichológushoz, Bera-vizsgálatra, tsmt-re, állataszsztált beszédindításra, logopédushoz....stb.

2021. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azota? Beszel mar?
2022. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem beszél semmit. Voltunk logopédusnál, orvosnál, semmilyen eltérést nem találtak. A bölcsis gondozók szerint is értelmes, mindent megért, egyszerűen nem akar beszélni.
2022. jan. 10. 10:29
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyetlen szava sincs? Hany honapos? Fiam 26 honapos ,neki egy szava sincs...
2022. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az én lányom is ennyi idős. Annyit mond, hogy nem és vauvau ha kutyát lát. Neked mit tanácsoltak?
2022. jan. 10. 21:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak varjak amig betolti. 2,5 eves kort ha addig nem lesz egy szava sem akkor megyunk neurologushoz ,hogy van e valami gond eseteleg vagy csak beszedkeses,nalunk sokat kesett a mutigatas is, nemreg kezdett csak el mutigatni egyebkent mindent megert
2022. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és 16-os hozzászóló! Mi újság veletek, beszél már a gyerkőcötök?
2023. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Harom eves mult novemberben meg mindig egyetlen szava sincs, autizmust kizartak

Logopedushoz jarunk es tsmt tornara

2023. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!