Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan gumilepedő, ami...

Létezik olyan gumilepedő, ami nem zörög minden mozdulatnál?

Figyelt kérdés

Kislányomról napok óta száraz pelust veszek le reggelente. Van gumilepedőnk, de nagyon zörög, pedig 2 rétegbe teszek rá plédet és úgy a lepedőt.

Hol lehet vásárolni "csendesebbet"?


2010. aug. 26. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

IKEA-ban.

nekünk onnan van és elég csendes két réteg lepedő közé teszem.

2010. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet olyat kapni, ami textil bevonatú, de a nedvességet nem engedi át. Bababoltban vagy nagyobb áruházakban biztosan találsz.
2010. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban is lehet olyan gumilepedőt venni (nem túl olcsó). Pár éve vettem egy 100x200 cm-est annak akkoriba 4000 Ft volt az ára, a kisebbik, aminek már nem tudom a méretét 2000 Ft körüli ára volt. Nem rég pedig az egyik aukciós oldalon vettem olyan 140x70 cm-es gumilepedőt, aminek az egyik oldala frotil, a mási gumi, és légáteresztős is, a sarkain pedig pántok vannak, amikkel a matrachoz lehet rögzíteni, ez 1990 Ft volt.
2010. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kelemenkelo ***** válasza:
ha nem mászkálos a gyereked akkor a pelenkázora valo viszhatlan betét is megteszi.én dm ben vettem de van libero pampers stb.a lepedő alá tesed és az is vizhatlan védi a matracot.remélem segitettem.üdv 2 éves kislány anyucija
2010. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

IKEA sajnos nincs a közelben, de majd a Brendonban szétnézek.

Sajnos az én lányom borzasztóan mászkálós, forgolódós, nemhogy nappal, de még éjszaka sem tud megmaradni egy helyben:-)

Remélem minél hamarabb sikerül beszerezni egy tuti gumilepedőt...

2010. aug. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!