Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek lesz valami...

2 éves gyereknek lesz valami baja az ice tea-tól?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémre vigyáztam ma, aki megivott egy 0,5 l-es ice tea-t. A sógornőm csúnyán leszúrt, hogy a gyerek még nem iszik fekete teát (csak bébitea, kubu, stb). 3 órát aludt délben, nem gondolom, hogy a fekete tea kivonat túl sok lett volna neki. Elismerem, a teára kpnkréran nem kérdeztem rá, de az összes többi cukros lötyi jó lett volna, csak pont a tea nem :(

2021. jún. 28. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

8! Kubut se.


Tönkreteszi a hasnyálmirigyet az édesítő.

2021. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ice tea nem is rendes tea, max aroma vagy minimális mennyiségű kivonat van bennük.
2021. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Édesítő abban van, amire az van írva, hogy cukormentes.
2021. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát így hogy a gyerek mindenféle cukros cuccot iszik nem hinném, hogy nagy bajt csináltál volna. Jogosabb lenne anyuka kiakadasa, ha csak vizet ivott volna eddig a gyerek, de nem ez a helyzet, bár akkor sem lett volna semmi baja tőle, csak max hivatkozhatott volna az elveire.
2021. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy babáról van szó, hanem egy kisgyerekről. Semmi baja nem lesz.

Az én fiam is ennyi idős és volt már rá példa, hogy a szüleim vigyáztak rá és olyat adtak neki aminek nem örültem. Eszembe nem jutna ezért leszúrni őket, mondtam nekik hogy jó, de legközelebb ilyet ne kapjon. Nem idegméreg az ice tea.. amiért így neked kéne esnie a kedves anyukának.

2021. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

14 mg koffein van benne, az nem sok.


Kakaóban simán van ennyi, azt ihat?

2021. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen szülőket, nekik tesznek szívességet, aztán még le is cseszik a másikat. Semmi rosszat nem tettél kérdező.
2021. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!