Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a szökőkútba...

Mi a véleményetek a szökőkútban való pancsolásról, engeditek, tiltjátok a kicsiknek, mit gondoltok a veszélyeiről?

Figyelt kérdés
Ebben a dögmelegben nagyon sokan engedik a gyerekeknek, hogy pancsoljanak, bizonytalan vagyok az ügyben ugyanakkor még sosem hallottam, hogy lebetegedtek volna tőle gyerekek.
2021. jún. 30. 18:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%

Koszos, fertőzésveszélyes.

Prolis, igénytelen, C kategóriás dolgoznak tartom, ha valaki engedi a szökőkútban fürdeni a gyerekét.

2021. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit átmehet alatta, egyszer - kétszer, de nem úgy, hogy csurom vizes legyen,nem fürdik benne.
2021. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem engedem. És úgy tudom tilos is elvileg.
2021. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Tilos. Tele vam mind fekáliával.
2021. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%

Nem engedem. Retkes, büdös a víz, tiszta fertő. A 4 évesem is megérti, hogy ez nem jó ötlet.


Arról nem is fogsz hallani, hogy másnap ment a hasa a gyereknek vagy begyulladt a szeme, stb. Belehalni biztos nem lehet.

2021. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedem én sem.
2021. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%

Este-éjszaka a hajléktalanok abban tisztálkodnak, fürdenek. Nem véletlenül tilos fürdeni benne.

Nálunk annál a szökőkútnál, ami itt van a parkban folyamatosan esnek-kelnek a félpucér gyerekek, tavaly sokszor volt akkora esés, hogy mentőt kellett hívni (az alja algás, nagyon csúszik).

2021. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

Elsősorban azért nem, mert ezek mindig bealgásodnak, nagyon csúszós.

Amugy meg a kosz miatt sem. De egy picit odamehet, csak olyan igazi bugyis fürdést nem lehet.

2021. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Múltkor olvastam éppen egy cikket erről. Abban írtak, hogy a szökőkútban nem friss víz kering hanem feltöltik és csak annyit pótolnak hozzá, amennyi elpárolog vagy elhasznalodik. Sok helyen éjjel azért is kapcsolják le, mert a hajléktalanok abba fürdenek vagy furdenenek ha nem lenne lekapcsolva. A bulizók belehanynak, pisilnek, a szaros kezüket mossák bele..vagy éppen a kutyájukat engedik bele az emberek. Meg szoktam én is engedni hogy mondjuk a kezét beletegye. Netán lefrocskolje magát kicsit de ennyi. Ennél többet nem. Szerintem tilos is, legalábbis errefelé vannak táblák hogy nem szabad benne fürdeni.
2021. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
19%

Semmi gáz nincs benne szerintem. Én mindig mosolygok amikor a gyerekek a téren önfeledten játszanak és nevetnek a szökőkút körül. Sajnálom, hogy vannak a minden olyanra vasököllel lesújtó szülők amit maguk nem tennének meg, vagy nekik sem lehetett gyerekkorukban. Ilyen volt anyám is, a padon kellett ülnöm amíg a többiek játszottak.

Aztán mert a szökőkút retkes de a büdös szaros koszos Balatonba vígan beengeded amibe több ezer másik igénytelen mocskos felnőtt meríti a testét.

2021. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!