Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 5 - 6 éves gyermek tud...

Egy 5 - 6 éves gyermek tud loom band karkötőt csinálni egyedül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem nagyon lenne hozzá türelme.
2021. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tényleg? vagy csak vicelsz
2021. júl. 4. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi ebben a vicces? Vagy szerinted egy 5-6 évest lefoglalna 5 percnél tovább?
2021. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
5 perc? Nem tudtam,mi ez. Megneztem az elso videót. Van hozza valami forma. Tuti nem tenne be 10 ilyen kis bigyot se egymas utan arra, nem hogy utana a palcika akarmivel forgassa.
2021. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül szerintem nem. Ha érdekelné is hosszútávon, valószínűleg az ujjacskái sem tudnának még úgy forogni hozzá.
2021. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosítsunk, nem minden gyerek egyforma! Nyilván van, akit lekötne (bár az igaz, hogy nem ők vannak többségben) és van, akit nem. Próbáld ki, ha leköti, leköti, ha nem, nem! Mást nemigen tehetsz.
2021. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a 7 évesem sem
2021. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5-6 évest nem hiszem hogy leköt (biztos lenne akit igen, de elég kis százalékban) szerintem inkább olyan 7-8 évesen már igen.
2021. júl. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud, egy 5-6 évesnek a szabályosabb kör is kihívás ollóval, meg a cipőőfűzőkötés is, meg az is csoda, ha tudnak egyszerűbb dolgokat kötni.


Waldorfban is csak egy nagyon egyszerű kézműves technikát tanítanak az elsősöknek, akik 6-7 évesek, és még nekik is nehezebb a körmöcskézés, és fárasztó, pedig az tényleg egy nudli feladat!


Szóval nem, 8-9 éveseket boldogíts vele!

2021. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mellém amikor nagy divat lett évekkel ezelőtt leült a két ilyen korú unokahugom, elnézték egy ideig mit csinál a nagynénjük, majd elkobozták a formát és felhasználták a készleteimet... gyerekfüggő, mondjuk a mi családunkban tényleg korán kijönnek a kreatív gének, varrni is hat-hét évesen tanultak, szegény tanítónéni meg agyvérzést kapott amikor mesélték, mert az milyen veszélyes...

próbálja ki, aztán lehet bejön neki lehet nem. (nem akkora összeg hogy kardodba dőlj, ha nem tetszik neki/nem tudja megcsinálni)

2021. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!