Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apuka ellenem neveli a gyereke...

Apuka ellenem neveli a gyereket pl lusta vagyok, nem erdeklem oket es meg azzel vadol engem hogy tomom a fejuket,mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Ha a gyerekkel leallok vitatkozni hogy ez nem ugy van, elsirja magat. Ugy erzem valamivel meg kene erositenem az itelokepesseguket. Ismer vk olyan mesekonyvet, onsegito konyvet, meditaciot ami megerositi a gyerekben hogy nem mondunk csunyat masrol, esetleg programozzunk es irassak veluk naplot, mert igy jobban emlekeznek hogy bizony en veluk voltam es foglalkoztam veluk. Teljesen osszezavarja a gyereket.
2021. júl. 6. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Forduljatok pszichológushoz, elsősorban a gyerek érdeke miatt. Másodsorban azért, mert ha ez folytatódik én tuti jelezném a gyámügynek a dolgot, és akkor már mondhatod, hogy fennáll régóta a probléma és te már emiatt ezóta és ezóta jársz a gyerekkel pszichológushoz, de ez nem elég, úgyhogy az ő beavatkozásukat kéred.
2021. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg az apjuknak, hogy sürgősen álljon le, mert nagyon drága lesz hosszú évekig a pszichológus. A gyerek nem hülye, nagyon hamar át fogja látni, hogy hazudoznak neki. Te csak tedd a dolgodat, ha szeretetben neveled nem fog benned kételkedni.
2021. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valami mese, pl. Olyanok amikben megvezetnek valakit de az atlat a szitan
2021. júl. 6. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, a gyerek nem huyle, latja hogy mit csinálsz, tudja hogy vele vagy, ha vele vagy. Nem kell ide mese.
2021. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs ilyen mese. A gyerek tudja, ki hazudik.
2021. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De a mesét nem fogja tudni ravetíteni az életére, csak ha a szájába mondják, hogy Böbe ugyanúgy hazudik a mesében, mint Apa a valóságban.
2021. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal meg az a szituáció, hogy te neveled az apja ellen. Felejtsd el a mesét.
2021. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Először az apjával beszélj. Bár gyanítom, hogy eredménytelen lesz. De jobb, ha tudod és ő is, hogyha a másik szülő ellen hangolja az egyik szülő a gyereket, az bőven elég ok arra, hogy a gyámhatóság vizsgálódni kezdjen. Amikor a gyerekkel beszélsz, akkor az a fontos, hogy ne húzd fel magad, és bármennyire is nehéz, ne mondj rosszat az apáról. Mosolyogva mondd: "De hát te is látod, mennyit dolgozom, ezt is csinálom, azt is. Szerintem apa téved." Így megvéded magad és nem raksz súlyt a gyerekre. Szóval ne olyanokat mondj, hogy az apa hazudik vagy rosszat akár, hanem: téved, nem ismeri jól az életeteket, stb. Ez nem hazugság, a gyereked ezt véded vele.
2021. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. júl. 6. 23:30
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Biztos nem te vagy a ludas?


Néhány anya akkora egy szarkupac.


Most láttam egyet aki a kisgyerekét úgy elverte az utcán, hogy a gyerek sírt és a másiknak beverte a fejét a falba, amikor meg szóltunk neki, akkor még bizonygatta, hogy megérdemlik a gyerekei...


Undorító anyák vannak, másnak meg nem lehet gyereke.


Nem lehet hogy te is olyan vagy, amilyennek apuka beállít téged, csak nem veszed észre?

2021. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!