Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az a BAKUGÁN? Szóval mi az...

Mi az a BAKUGÁN? Szóval mi az a bakugan és mit kell tudni róla, hogy működik? Mire kell figyelni a vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Kérlek ne azt írjátok, hogy nézzen meg a google-n! Megnéztem és ami számomra kiderült : erőszakos, harcolós, keleti és rohadt drága. Mint 10 éve a pokemonok.

A barátnőm kisfia ilyet kért szülinapjára, de nem gondolom, hogy 6.000 Ft-ot adni fogok egy figuráért meg egy kártyáért. Vagy nem értek hozzá és tényleg megéri?! Normális válaszokat kérek szépen! ( A gyerek anyja csak kérdőn néz, hogy hát nem tudom mi ez? Kérdezzek meg egy ovist. :( )


2010. aug. 26. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Vaterán millióféle Bakugan-játék kapható, vadonatújak csak jóval olcsóbban...

Kilövő, hátizsák (bakugan-mintával), karóra, robotok, a francsetudjamégmifene...


Lehet, nekünk baromság, de a gyerekeknek most ez a menő!


Az én gyerekeim annak idején még a Pokemonokat favorizálták, mindegyik nevét kívülről tudták, akkoriban az volt a divat...

2010. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi erőszakos nincs a játékban,két kis golyót gurítanak egy mágneses kártyára,ott kinyílnak,lesz belőlük egy kis szörny,és mindegyik pontokat ér, a kártyával variálva a pontokat az győz,akinek magasabb a pontja.Ahogy írta az első,teszen,vaterán olcsón be lehet szerezni.Most ez a menő náluk.
2010. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én két kisöcsém (3 és 6 évesek) is teljesen rá van kattanva. Amúgy tényleg semmi erőszakos nincs benne, a második válaszoló nagyon jól leírta, hogy mit is kell csinálni. Amúgy nagy hipermarketekben is lehet kapni olcsóbban, és az aukciós oldalakon is lehet belőlük csemegézni. Én csak azt tudom mondani, hogy én a Pokemon generációban nőttem fel, és sosem verekedtem, normális felnőtt, és orvostanhallgató lett belőlem. Amúgy vigyázni kell az előítéletekkel, a keleti mesékben (ha jó korosztályban nézi a gyermek) sokkal kevesebb az erőszak, mint a nyugati Cartoon Network-ös, vagy a hasonló amcsi rajzfilmekben.
2010. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7 és 10 éves lányaim is egy éve Bakugan-mániában szenvednek...én sem tudtam még tavaly ilyenkor, hogy mi is az, a Cartoon network-ön van a mese, és az alapján készültek golyó, háromszög- és négyszög alakban kapható Bakugan-ok, aztán van hozzá mágneses portállap, képességlap, ilyesmik:) Játékboltban felénk egy db golyó egy portál- és képességlappal 2.000 Ft. A piacon hamisítványokat lehet kapni itt a környékünkön.
2010. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat!!!! Nem tudom, hogy milyet akartak 6.000 Ft/db-ért adni, de 1.200 Ft-ért vettem eredetit. :) Nagyon köszönöm, mindenkit felpontoztam! :)
2010. szept. 1. 11:37
 6/6 anonim válasza:
A többieknek igazuk van a vaterán 4000-alatt lehet venni 7db-s bakugant néz szét
2012. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!