Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kellene egy két jó gyerekeknek...

Kellene egy két jó gyerekeknek való képregény? NEM MANGA!

Figyelt kérdés

Hanem kis gyerekeknek való iskolás, nyáriszünetes, kalandos, fantasy(nem szuperhősös) képregény érdekelne olvasni gyengén tudó gyereknek..


Szívesen olvas(lassan), de még a kép a lényeg számára és mindenhol csak felnőtteknek meg tiniknek való mangák és képregények vannak. Nem szerelmi történetet keresek és nem is gyilkolós verekedőset!


Ez a Geronimo stilton nem rossz, de nem nyerte el a tetszését mellesleg drága, 5000 egy könyvre..


2021. júl. 13. 12:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Beírod a keresőbe hogy ,,képregény gyerekeknek" és csomó kijön.
2021. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Beírtam és nem jött ki, képzeld. Direkt a libri oldalán is kerestem. Mangák jöttek meg szuperhősösek és olyanok, amik nem is képregények, hanem mesekönyvek, vagy olyanok, amik nem papírformában vannak, hanem online, meg felnőtteknek való képregények, fogalmam sincs az 1984ből miért van képregény..
2021. júl. 13. 12:47
 3/28 A kérdező kommentje:
Ilyenek vannak hogy pókember, thor, japán nevesek, rick és morty, star wars.. nem lehet normális kisgyerek képregényekre keresni.
2021. júl. 13. 12:48
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszi, de látom, hogy nincs normális képregénysorozat kisgyerekeknek.. Lucky luke meg hahota meg kázmér és huba? Azt hittem ezek 20 éve is bénák vagy felnőttesek voltak..


Kellene egy képregény, a gyerek pl imádja a mágikus állatok iskoláját(ha én olvasom, ő nem tudja), vagy ilyen kis folytatásos. Ez a Hókavölgy olyasmi, de nem bírja a lovakat és elég bénán néznek ki, pedig jó lenne árban is..

2021. júl. 13. 13:20
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem klasszikus vékony képregény, de ott vannak a Garfield zsebkönyvek, teszvesz város könyvecskék, Pif kalandjai, Madáretető vendégei (bár ebben több a szöveg)

Linkelek párat, hátha találsz valami hasznosat.


[link]

2021. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2021. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Garfieldot nem szeretnék, ugyanaz a humor kategória, mint a hahota meg kázmér és huba, felnőtteknek való.. A teszveszvárost ismerem, van belőle könyvünk 4, de az nagyon ilyen "gagyi" történet szempontjából és inkább oktató, meg nem is képregény.


Ezt a pifet nem ismertem(csak mesében), de ez sem képregény, csak olyan, mint a vidám mesék, meg a sicc, meg babáknak való gyerekkönyvek, egy rajz és egy két mondat mellé. Ez nem olyan jó(és drága), kevésbé gördülökény és nehezebb mondatok, elunja magát.


Kellene, hogy legyen jó sztorija, különben nem fogja meg. A Garfield stílusú vicceket pedig még nem érti, nem mindet, és nem a szivatásra és gúnyolódásra meg szarkazmusra akarom helyezni a hangsúlyt..


Régebben volt a Góliát képregény, meg valami kék manós, meg ilyenek, nagyon olcsón lehetett kapni.. De sailor moon képregényem is volt, bár az manga, de nem annyira manga, pl nem visszafelé kellett olvasni.


Nem tudom miért nem gyártanak alsósoknak képregényt, amiben nem gyilkolják egymást és nem is a szerelmi szál a lényeges..

2021. júl. 13. 14:11
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan válogatós vagy....A gyereknek kell hogy tetszen amúgy, nem neked.
2021. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!