Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 év körüli/nagycsoportos fiú...

6 év körüli/nagycsoportos fiú gyermeked mennyire szereti a mesefigurás ruhadarabokat?

Figyelt kérdés

Nem az extra nagy meretu mintakra gondolok, de azert olyanra, ami jol latszik.


Ti gyermeketek hord (meg) mesefiguras felsot vagy nadragot?

Mancsorjarat, verda, pokember stb.


2021. júl. 15. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Thomasos, Mancs őrjáratos pólót hordott.

Iskolakezdéskor verdás iskolatáskát kapott (hihetetlenül örült neki), ezt a táskát fogja tovább használni. Lehet, hogy egész alsó tagozatban ez lesz neki, ha a táska bírja.

2021. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szerette ezeket. Most már 8 éves, de még mindig lelkesen hord pókemberes, kedvenc videójátékos holmikat.
2021. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most van egy váltás, ahogy érzem az öltözködés terén.

Nagyfiús ruhákat szeret hordani, inget ami most az újdonság nekem :D az apja minden nap abban jár dolgozni, és a fiam is abban akar lenni.


Mancsőrjárat már ciki neki, inkább marvel/dc, videójátékos mintásakat szereti. De az örök kedvence a dinós.


Én már magamtól nem veszek mese mintásat neki, csak ha együtt vásárlunk és kéri.

2021. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Bizony, nagycsoportban van a váltás, hirtelen minden "babás" lesz..


Előző héten még kellett a mancsőrjáratos plüss, utána már csak a bent10es plüss jó..


Ha veszel is, "nagygyerek mese" legyen a minta, vagy készüljetek rá, hogy tovább kell gyorsan adni..


Pókemberrel, starwarsal, batmannel meg ilyenekkel nem nagyon lehet mellélőni, de minecraftos holminak is örülnek a gyerekek.

2021. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgatja az öltözködés, tipikus férfi.

Én meg végképp nem szeretem a mesemintás ruhákat, így kényelmesen, de egyszerűbb stílusban öltöztetem basic ruhákba.

2021. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

Igazából a kérdést azért tettem fel, mert másik oviba jár most a kisfiam (ügyelet) és volt egy kirándulós nap, amin szülők is részt vettek.

2 szülő megkérdezte tőlem, hogy miért öltöztetem a gyerekemet ilyen babás cuccokba? Neki nem ciki? A nadrágja zsebén volt egy pókember fej. A rövid ujjú egyszínű volt rajta.

Először nem foglalkoztam vele, de ahogy körültekintettem, tényleg nem igazán volt figurás senkin. Utána meg a fiamnak mondták, hogy dedós, hogy ezeket szereti. :S


Mancs őrjáratos pizsije van, utcai nem is volt talán, csak írtam példának.

Verda, pókember, minden ami autós-járműves, legos azt szereti és ilyet is választ közös vásárlásnál.

Igazából babaként az egyszínűeket preferáltam jobban én is, nem volt fullmaci minta ruhája, max 1-2. Most is a kisebb minták dominálnak.


Kíváncsi voltam, hogy aki itt van, mit gondol erről.

2021. júl. 18. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó.. hát igen, sulira készülve az emberek elkezdik mondogatni a gyereknek, hogy ő már nagy, mert iskolás lesz.. Ez csapódik le a gyerekeken, innen jön a babás kifejezés, és a szülők is átveszik.. Plusz 6 éves korra sokan már nagytesók, azt is hallják otthon, hogy ők már nagyok ehhez meg ahhoz..


Sajnálom, suliban is lesz pár gyerek, akiken lesz mintás, csak már nagyobb gyerekeknek való, mondjuk minecraftos. Alapvetően egy bizonyos közegben ciki babaként is ráadni a mintásat, mert olcsó hatást kelt.. Lehet anyukák kicsit sznobok voltak.. Nem tudom megmondani melyik, de szerintem a mintásait tartsátok otthoni ruháknak, mert az alsósok kegyetlenek tudnak lenni, legalább a kezdés legyen majd jó nála!

2021. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg "ciki, babás, dedós" ha ezekben jár. Ez köszönhető annak, hogy aki iskolás nagyfiú stb h.lyeségnek.


Próbáljatok nem mintás ruhákat keresni, mert nagyon kegyetlen gonoszak a suliban a gyerekek. A stresszt és a fusztrációt a társaikon vezetik le

2021. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sok ruhája van, ami inkább feliratos vagy anyagában mintás stb., csak vannak számára ezek a kedves darabok, ennyi... meg szoktam engedni neki, hogy ő válasszon ruhát egy adott napra (nyilván, ami nem passzol ahelyett választunk mást)

Nem is gondoltam, hogy egy 5 évesnek ez már gáz. A csoportjában még rengetegen alvókával járnak, hódít a Nándi mese - ami elég bugyuta, szerintem.


Köszönöm szépen a válaszokat.

2021. júl. 18. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!