Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más most nagycsoportos gyereké...

Más most nagycsoportos gyerekének is lesz tablójuk és komplett ballagás, nyakkendő meg minden?

Figyelt kérdés
Kicsit ledöbbentem, hogy már most ekkora felhajtás csinálnak. Nem akartam semmi ünnepséget csinálni, de a fiam kérdezgeti neki is lesz majd ebéd, jönnek a rokonok? Erről beszélgettek pár barátjával azóta ez a téma itthon
2019. ápr. 5. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

29 éves vagyok, de ovis ballagás már nekünk is volt. Viszont kb ennyi. Se tabló, se nagy buli utána otthon, max kis süti a szűk családdal.

Én is kicsit erősnek érzem a dolgot. Mi lesz mire érettségizik?

2019. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk mindig egy téma köré épül a ballagás (kalózok, lovagok, stb). Nem kell kiöltözni, semmi fekete-fehér ruha, nyakkendő. Szabályos tabló nincs, de mindig az adott témához kapcsolódóan kiteszik az oviban a ballagók fényképeit (tavaly egy papírvár ablakaiba tették). Nyilván mi és a nagyszülők illetve keresztanyám elmegyünk a ballagásra, ez a legszűkebb család. Nálunk pénteken este lesz, így másnap otthon egy kis kerti sütögetést csinálunk, de semmi különös felhajtás nem lesz. Nálunk is van, aki étteremben csinál ballagási vacsorát, én azt túlzásnak tartom, de mindenkinek a saját dolga amúgy.
2019. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
2 gyerkőcöm ballagott oviból tavaly és tavaly előtt. Egy aranyos ünnepséget csináltak az óvónők a gyerekekkel, mesét mutattak be, meghívtuk rá a nagyszülőket, ennyi, utána fagyiztunk egyet. Semmi extra.
2019. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, tabló nem volt. Amit az óvónőknek adtunk ajándékot, azon volt rajta a gyerekek neve.
2019. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!