Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan foglalod le az 5 eves...

Hogyan foglalod le az 5 eves gyereket hetkoznap?

Figyelt kérdés

Nincs ovi es nagyon unatkozunk.

Nem tudunk elmenni sehova, beszorulunk a lakasba. Jatszoterre elmegyunk, meg este setalni vizkozelbe, de mas lehetoseg nincs.

Legozunk szinte egesz nap, de mar nem izgi.

Vannak foglalkoztato fuzetek, de az napi 1 ora max.

Segit nekem a mosasban, teregetesben is…


2021. júl. 24. 09:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
Testvére nincs?
2021. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs.
2021. júl. 24. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia!Napi rutinunk,reggel 8-9 felé felkel,utána amíg én készítem az ebédet kimennek a nővérével medencézni,játszani,(persze ha nincs olyan túlzottan meleg)Utána megebédelnek,egy kis benti tevékenység,rajzolnak,tvznek, kreatívkodnak,ezután elmegyek velük játszótérre,hazafele esetleg egy cukrászdába benézünk,hazamegyünk én végzem a házimunkát,addig kirakós vagy bármi más ismét,aztán medencéznek,trambulin, ugrálóvár ismét kertben vannak,utána bejönnek vacsora és vacsora után már csak benti foglalkozás,telefonozás,tvzést ilyenkor engedek nekik.Minden második héten az apjuknál vannak így van egy kis pihenési időm is 😅
2021. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Puzzle, gyurma, lego, barbie, állatfigurák, ezekkel nagyon jól elvan egyedül is.

Foglalkoztató füzetezünk, társasozunk, kártyázunk, rajzolunk, festünk (pl kavicsokat), ha az öccse alszik.

Segít nekem a főzésben.

Medencézünk, amikor már kellemesebb kint az idő, akkor homokoznak, hintázik, csúszdázik, segít locsolni.

De néha áthívjuk a barátnőket is, mert azért kell neki a korosztályából társaság.

2021. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Milyen foglalkozásokra van lehetőség?Kinti programok(Trambulin,Medence, Játszótér,Bicikli roller stb)Ha ezeket sem tudjátok nyújtani akkor esetleg elvinni boltokba, családi versenyek,kirakós,rajzolás, társas?
2021. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezért örülök, hogy nekem több gyerekem van. Mindent meg tudok csinálni, ameddig eljátszanak. Ha egykém lenne, akkor sem tartanám normális dolognak, hogy egész nap én szórakoztassam.
2021. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Beszéljétek meg egy ovistársa anyukájával, hogy hol nálatok, hol náluk legyenek a gyerekek, így tudnak együtt játszani, és nincs az hogy folyton csak az egyik helyen eszi őket a penész.
2021. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Ovis baráttal közös játék is jó lehet, esetleg ha megtudjátok oldani akkor új játszóteret kerestek.

Ha van tömegközlekedés körjárattal tenni egy kört esetleg sétálni is az egyik megállónál amit nem ismertek.


Vannak ingyenes programok pl mekiben volt színezés világnapja ingyenes. Könyvtárakban vagy múzeumokban is sokszor vannak ingyenes programok.


Hétvégente bolhapiacra járunk fillérekétt vannak legok, játékok az újdonság hatása is jó napokig.


Ha van erkélyetek akkor egy lavorban pancsolás is jó móka, vagy aquaplay asztal. Én jófogásról vettem olcsóbb.


Minden héten egyszer mozizunk, vagy otthon filmezünk disney filmeket szereti, régebbieket is. Élőszereplőseket ism

2021. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Én ezt nem is értem. Amikor az a pár hét ovis szünet volt, akkor vettük ki a szabadságunkat és akkor mentünk nyaralni, illetve olyan helyekre (kirándulás, strand, múzeum, mozi, távolabbi rokon látogatása, barátokkal találkozás, stb.), ahova munkanapokon nem jutunk el. Nemhogy unatkozni nem volt idő, de meg sem tudtunk valósítani minden programot, amit szerettünk volna.
2021. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ti unatkoztok, hanem ő. Pont ezért nincs el egyedül, mert ennyire szimbiózisban éltek. Tanulja meg elfoglalni magát. Nem udvari bolond az ember, hogy egész nap a gyerekét szórakoztassa.
2021. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!