Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Illetlenség a 3-9 éves gyereke...

Illetlenség a 3-9 éves gyereket az utcán pisiltetni?

Figyelt kérdés

Szoktam látni gyerekeket az utcán, városban pisilni, de nem egy bokorban, hanem csak elrohannak velük egy füves területre. Egy kutyasétáltatás alatt bekanyarodok az utcába és az a látvány fogad, hogy a 8-9 év körüli kislány épp könnyít magán, mellette meg áll egy felnőtt.


Csak én vagyok vele úgy, hogy ezt nem az utcán kéne?


2021. júl. 29. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Hát én se szeretem, de istenem, szükség nagyúr, megértem. Azért ez sem olyan, hogy egyszer szól a gyerek, hogy pisilnie kell és már rohannak a fűbe, hanem megpróbálja tartani, a szülő is biztatja rá, de ekkora mennyiséget ennyi időn belül, egy ekkora hólyagocskában nem lehet. Hát pisiljen a fűben akkor, egy ekkora mennyiségtől hosszútávon nem lesz probléma.


Én felnőtt vagyok, közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz, de van hogy nekem is a természetben kell megoldanom. 🤷🏻‍♀️

2021. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Igen, illetlenség. Ha nekem pisilnem kell, én se tolom le a bugyimat, mert szobatiszta ember vagyok. Ha egy gyerek nem szobatiszta, akkor pelekát kell adni rá. Ha pisilnie kell és szól, olyan helyre kell menni, ahol van vécé. Elindulás előtt el kell mennie pisilni, és nem órákig eltökölni valahol ahol nincs vécé...
2021. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Egy 9 éves gyereknek már tényleg nem kéne, de amúgy meg engem nem érdekelne. Láttam én már furább dolgot is egy üzlet ! előtt
2021. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Ha téged nem érdekel, majd érdekli a pedofilokat. El nem hinnétek mennyi beteg van a világon, akik hazaérve azon élvezkednek, hogy végre láttak egy meztelen gyereket. Mert ilyen hülye anyukák vannak, simán közszemlére teszik.
2021. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
3 éves fiam. Szokott pisilni a szabadban. De tudja hogy el kell bújni és nem az út közepén csinálja. Persze csak akkor ha már nagyon nem bírja. Egy 300 fős faluban amúgy. Anyu kisvárosban lakik kb 5000fő, ott például sosem ment el utcán. Igaz itthon többet sétálunk kint stb
2021. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem kerül ilyen helyzetbe az anyuka/apuka, aki odafigyel arra, hogy biztos pisiljen a gyerek indulás előtt.

Hosszabb utakra van bugyipelenka, ami olyan mint egy bugyi, de, ha nem sikerül eljutni a wcre, nem lesz minden tiszta pisi.

6-7 év felett meg durva, hogy nem bírja ki az utcán, amikor az iskolában 45 perceket kell kibírnia wc nélkül. Ráadásul városban van sok hely wcvel meg nyilvános wck.

A másik meg - ovisoknak is ki kel bírnia. Nekem sem tépték le azonnal a gatyámat és öntözték meg a földet, amikor azt mondtam, hogy pisilnem kell, hanem gyorsan kerestek nekem wct.

2021. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
6os vagyok. Arról nem is beszélve hogy úgy indulunk el hogy előtte kötelező a pisilés. Még én is elmegyek előtte hiába 15perce voltam.
2021. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Tény, hogy nem az utcán kéne de ha nincs a közelben mosdó akkor mit csináljon a szülő, hova vigye a gyereket? Pisiljen be? Főleg egy kisebb gyerek. Persze tudom, pisiljen otthon mielőtt elindul de sokszor engem is elkap az inger menet közben. Egyébként a kutya pisi és kutya kaki (már aki nem szedi össze) az nem zavar?
2021. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ehhez az is kéne hogy minden főbb csomópontnál legyen wc. Sajnos nagyon sok helyen nincs akkor kénytelen az ember megoldani a természet lágy ölében. De mondjuk az is igaz hogy nem ország világ előtt meg lehetne oldani szolidabban is. Keresni egy bokrot s úgy hogy ne vegyék észre.


Én pl. csodálkozom hogy pl. Szent Gellért tér kirándulóhely nincs wc s ott még bokor se nagyon van.

2021. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!