Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Illetlenség a 3-9 éves gyereke...

Illetlenség a 3-9 éves gyereket az utcán pisiltetni?

Figyelt kérdés

Szoktam látni gyerekeket az utcán, városban pisilni, de nem egy bokorban, hanem csak elrohannak velük egy füves területre. Egy kutyasétáltatás alatt bekanyarodok az utcába és az a látvány fogad, hogy a 8-9 év körüli kislány épp könnyít magán, mellette meg áll egy felnőtt.


Csak én vagyok vele úgy, hogy ezt nem az utcán kéne?


2021. júl. 29. 13:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Az se mindegy, hogy 3 vagy 9 éves.

Az enyémek nem szoktak utcán pisilni. Ha nagyon muszáj, és nincs wc, akkor legalább bokor.

2021. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén szólva én már többször láttam felnőttet a szabadban könnyíteni magán, mint gyereket. Nem ítélkezek, van olyan, hogy elszámolja magát az ember, és mégsem ér haza/oda, ahol van vécé. Velem ilyen ugyan még sosem fordult elő, de az nem jelenti azt, hogy nem is fog. Ha az ember megpróbálja diszkréten kezelni, akkor nem hiszem, hogy annyira fenn kéne ezen akadni. És tény, amit az egyik válaszoló mondott, elég szomorú a nyilvános vécék hiánya, Budapesten legalábbis biztosan.

Szóval illetlenségnek illetlenség, de azért ez egy olyan dolog, hogy inkább a fűben intézze el az ember fia/lánya, ha már nagyon nem bírja, mint mondjuk a villamoson a nadrágján keresztül az ülésre.

2021. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Oké, hogy elmegyünk indulás előtt, de azért ilyen forróságban mi szoktunk inni az utcán, játszin is. 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
6 éves kor felett szerintem ez büdös nagy proliság.
2021. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

14



Az hogy nyilvános wc alig van az nem egy büdös nagy proliság?


Mondjad kérlek hol van wc? Listát is küldhetnél.


Stadionoknál nincs, Gellért térnél nincs, Kőbánya alsónál,felsőnél sincs a belvárosban se nagyon van bocsánat az üzletközpontok most nem számítanak.Ha rámjön az Oktogonon a dolog akkor utazzak a Nyugatiba a Westbe menjek vagy az Europeumba. Vagy térjek be valamelyik étterembe fogyasztani 300-500 - ért fogyasztani hogy el tudjak menni mosdóba.

S teszem azt én felnőtt vagyok s nagyjából tudom hol van nyilvános wc de sokszor van hirtelen dolog is ami bármitől lehet s nincs már arra se idő hogy a 10-15 percre lévő mosdóba.



Szóval a főbb és ismertebb helyekre kéne wc.

2021. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

15, az ország nagy része nem budapesti. Sose értettem, miért gondolják magától értetődőnek, hogy ott lakik az ember.


Én is és a gyerekeim is el tudnak menni wc-re indulás előtt. Néhány órás programot meg bákri kibír, ha mégsem, étteremben, kávézóban, bevásárlóközpontban van lehetőség rá.

Egyedül kirándulás esetén elnézhető, ott tényleg nincs más lehetőség.

2021. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Illetlenség
2021. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

16.


Igazad van. Valóban én csak innen indultam ki hogy Budapest ugye főváros s itt is alig van wc.Akkor gyanítom hogy vidéken meg még kevésbé.


A lényeg a lényeg hogy ezt kéne elintézni hogy Budapest főbb csomópontjain is és vidéken is a főbb helyeken legyen. Sajnos ilyen rekkenő hőségben van hogy én is megiszok 1 liter vizet fél óra alatt s ha minden időben jön 1 óra mire eljutok a melóhelyre. Volt hogy 20 perc után keresnem kellet a wc-t hogy eltudjak menni.



Továbbá van olyan is aki megiszik egy kávét s meghajtja vagy megeszik egy gyrost s rohannia kell. Sajnos étterembe, meg kávézóba hagy ne 500 - ert. Plusz van hogy valahol blokk nélkül nem is mehetsz s van hogy 20 an állnak előtted sorba addig meg győzd kivárni.


Szóval ameddig nincs megfelelő számú nyilvános wc s nem bírja ki az illető addig amondó vagyok hogy diszkréten hogy ne ország világ lássa mondjuk egy nem túl forgalmas utcában 2 autó mögé s takarva és gyorsan vagy a bokor mögé szintén takarva inkább minthogy a ruhába.


Ha viszont mindenki szeme láttára az viszont valóban illetlenség.

2021. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
59%
Rosszul gondolod. Már csak azért is, mert egy megyeszékhelyen pl kisebbek a távolságok. 10 perc alatt bent vagy kocsival a belvárosban, bringával 20 perc, mindenhol van étterem, kávézó, ahol elmehetsz wc-re, blokkot még sose kértek tőlem. Bevásárolóközpontokban, áruházak jó részében van wc. Kevesebb az ember, nem kell sorban állni.
2021. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

19.


Akkor örülj neki hogy megyeszékhelyen kis távolság van. Én az én lakhelyemtől és munkahelyemtől indultam ki az nem megyeszékhely hanem a főváros. S itt nem mindenki a lakhelyéhez közel dolgozik sajnos itt van hogy elutazik az ember 1 órát is ha minden jön. Ha nem tartják a menetrendet akkor van hogy többet is. Pl. Kőbánya alsóról eljutni a Bornemissza térig nem fél óra sajnos. Vagy van olyan ismerős aki Gyálról megy Békásmegyerre nem 1 óra elhiheted.

2021. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!