Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától van a...

Hány éves korától van a gyerekeknek izomláza?

Figyelt kérdés
A te gyereked mikor mondta először, hogy fáj a lába? Azt hiszem már kellene lennie, de még nem volt neki, pedig van, hogy egész nap szaladgál, teker, ugrál, úszik.
2021. aug. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kortól független. Nekem egy kiadós tesi óra után volt izomlázam, alsóban.
2021. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Minden korban vannam a gyereknek izmai,azért tud mozogni.

Amelyik gyerek sokáig nem mozog vagy nagyon minimálisat annak lesz izomláza ha elkezd mozogni.

2021. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
6,5 éves lányom évek óta sokszor panaszkodik izomlázra, de ő hajlamos 1-1 mozgást túlzásba vinni. Pl. egész nap húzódzkodik, csimpadzkodik vagy cigánykerekezik, másnap fáj a bicepsze vagy az oldal hasizma.
2021. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 5 évesen volt először izomlázam a hasamban. Akkor nem tudtam, hogy mi az, és csak úgy tudtam lefeküdni vagy felülni, hogyha oldalamra fekszek és aztán fordulok a hátamra.
2021. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is olyan 4-5 évesen volt először izomlázam a hasamon, csak akkor még nem tudtam, hogy mi az.

Majd asszem elsőbe vagy másodikba futottuk a dupla coopert (24 perc), akadályokkal meg voltak olyan részek, ahol nem csak simán futni kellett, hanem magas térddel kellett futni, vagy magas sarokkal, volt olyan kis rész, ahol törpejárással kellett menni, stb. Na akkor olyan durva izomlázam lett másnapra, hogy menni nem bírtam.

2021. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
1 éves se volt. Megkésett mozgásfejlődésű, hetente 5-ször jàrt gyógytornász, plusz emellett is tornáztattuk és többször jelezte a gyógytornász, hogy valószínűleg amiatt sír.
2021. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!