Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem helytelen ezen poénkodni...

Nem helytelen ezen poénkodni egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nincs gyerekem, nem értek a neveléshez és fogalmam sincs, hogy csak nekem tűnt-e furcsának ez és amúgy tök általános-e.

Szóval egy ismerősöm instagramján láttam egy videót, hogy beültek a fiával étterembe és azon poénkodott a gyerek, hogy nem is víz van a borospohárban és ő bort iszik. Koccintottak is és mivel a gyerek tudta, hogy ezt más látni fogja mert az anyja épp kamerával veszi ezért odasúgta neki, hogy mondják azt viccből, hogy este mennek randizni. Aztán ezzel is elpoénkodtak a kamerába hogy kajálás után ketten mennek randira.

Szóval tök egyértelmű, hogy mennyire poénból van az egész és hogy kizárólag a kamerának vicceskedtek. Viszont egy 4-5 év körüli gyereknél nem okozhat félreértést ez tudat alatt vagy bárhogy amiből később normálistól eltérő hozzáállása lehet dolgokhoz?


2021. aug. 4. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán.A gyerekek humorérzéke már egész kis kortól fejlett,ha sokat poénkodnak körülötte.

Tudod én mennyit cigi rágóztam és tettettem,hogy az? Alig voltam 4 éves.

Ettől függetlenül még életemben nem szívtam el egy szálat sem,és erre egyébként büszke vagyok.(már csak azért is,mert nem költöttem rá.drágának találom ahhoz,hogy akár véletlenül rászokjak)


És hidd el,ilyen korban ha tényleg bor lenne a pohárban (vagy a szülőkéből akarna titokban elvenni egy keveset) úgy fogja kiköpni ahogy elő van írva.Erős.

2021. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem tennék ki ilyet közösségi felületre de alapvetően egy normális családi körülmények között felnövő kisfiúnak az anyja, a kislányoknak pedig az apjuk az első években a nagy "szerelem". Teljesen normális. Nem lesz ettől senki anya/apakomplexusos..
2021. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Poén

Nehogy okoz gondot..


Sőt 4 évesen még sokszor el is hiszik

6 évesen is meg voltam győződve, hogy az apámmal egyidős szomszéd a férjem lesz🤣

Tesóm meg hogy anyu lesz az ő felesége..


Nincs ezzel semmi baj..



Lányom 3 éves

Szerinte én születtem azvő pocakjából a köldökén át

2021. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha ez félreértést okoz egy gyereknél,akkor tuti a suliban is mindenki homi lesz ha betéved egy lmbtq aktivista 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ebben a korban a kisfiúknak az anyjuk az ideáljuk. Szerintem nem is tudják a szerelmet es a szeretet fogalmát elválasztani. Csak nagyon erős a kötődés (erthetően) az anyához. A vizes boros dolog meg általános mert ez "felnőttes". Gondolom néha az apuka is iszik de ő nem kap ezert különleges dolognak tartja, ami csak a felnőttek számara elérhető. Mivel a legtöbb gyerek meg utanozza őket ebben a korban igy altalanos viselkedes.
2021. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem látok ebben semmi rosszat, egyet kivéve. Nem tudom miért, az emberek egy része feltétlen fontosnak érzi, hogy az életét kipakolja közösségi oldalakra.
2021. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
semmi rossz nincs ebben
2021. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is láttam ezt a videot az “ismerősödnél”.

Szerintem semmi gond nincs vele, nekem aranyos is, olyan kis cukin huncutkodik az a kisfiú.

2021. aug. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Inkább a kifejezetten instára szánt cukiskodó szereplés okozhat gondot.
2021. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!