Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Drasztikus lenne ez a megoldás...

Drasztikus lenne ez a megoldás, hogy újra a saját ágyában aludjon?

Figyelt kérdés
3 éves okos nagylány. Kb 1,5 éves koráig a szobájában aludt egyedül. Ott valami bekattant nála, azóta velünk alszik. De nekünk ez már sok. Mindent is kipróbáltunk már, hogy aludjon a szobájában, de nem. Egyet nem tettünk még meg. Arra gondoltam, hogy vagy az apjával vagy velem aludva bezárkóznánk a szobájába, ha órákig üvölt, akkor is. Nagyon rossz lenne ez így? Nem kell semmi más alternatívát megkérdezni vagy felsorolni, mert mindent kipróbáltunk már.
2021. aug. 14. 12:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Igen, rossz lenne.
2021. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Eső után köpönyeg, amikor elkezdett átjárni hozzátok akkor kellett volna ezt a próbálkozást letörni. De ha valamelyikőtök ott marad vele, akkor szerintem meg lehet próbálni. Vesztenivalód nincs, nyomorék se lesz belőle ha valami nem úgy megy ahogy ő akarja.
2021. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Èn nem zàrkòznèk be, de ha mind a hàrman az ő szobàjàban vagytok, akkor sem alszik el ott?
2021. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem 3as,ha mind3an együtt vagyunk a szobájában, akkor sem akar ott aludni.
2021. aug. 14. 12:33
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Azt esetleg megmondta, hogy miért nem akar ott aludni? Fél valamitől? Esetleg számára ilyesztő hangot hall vagy valami zavaró van ott abban a szobában?
2021. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Cseréljetek szobát.
2021. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5ös, szerinted olyan debilek vagyunk, hogy nem jártuk körbe ezerszer mi lehet a baj?
2021. aug. 14. 12:38
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Ó de egy paraszt vagy te. Bocs, hogy kérdezni mertem, hogy esetleg mit mondott hátha lenne valami ötlet esetleg. #5 voltam
2021. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Eleve debil az aki beengedi a szülői ágyba a gyereket aztán meg 3-4 éves korában “sír”, hogy nem akar leszokni róla. 😂😂
2021. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen, paraszt vagyok. Konkrétan csak ezt az egyet nem tettük még meg vele. Le is írtam.

Csak hogy a kíváncsiságod kielégítsem, azt mondta, hogy bántja az ágya. Kiságya volt akkor még. Elvittük ágyat venni, választott magának egy újat, választott ágyneműt, alvós pajtit. Összesen 2 éjjelt volt hajlandó az új ágyban aludni.

2021. aug. 14. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!