Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan és miként mutassam be...

Hogyan és miként mutassam be a párom a 2.5 éves gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hónapja együtt vagyunk, de még nem ismerik személyesen egymást. A kisfiam folyékonyan beszél már, de nemtudom mennyire értené a helyzetet. (Az apjával fél éve mentünk külön, rajong az apjáért, 2 hetente hetvegen nala van, illetve hetkoznap is egy-egy napot)

Az új páromról még nem igazán beszéltem neki, csak mikor küldött neki valamit, meg mutattam képen, tudja már a nevét, de szerintem ő még annyira nem érti ezt, hogy ez szerelmi kapcsolat. Az jó ötlet, ha elmegyunk valamerre hárman, jatszoter fagyizas stb? Nemtudom hogy alljak a dologhoz, hogy mindenkinek jó legyen. Ne nagyon puszizkodjunk előtte? Szépen, apránként mindent? Sosem voltam még ilyen szituációban, es fogalmam sincs hogy csinaljam, hogy a kisfiamnak jó legyen.

31/N


2021. aug. 15. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lassan két hónapja vagy együtt valakivel, akkor még ne mutasd be senkinek, főleg ne a gyereknek. Túl korai.
2021. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pistike, ő Józsi.


Ennnyi..


Többet nem is kell.

Ne agyalj rajta..


2 hó után nem otthon, hanem valahol mutatnàm be csak..

2021. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se mutatnám még be... Félév minimum. És úgy tenném, hogy ő itt Ákos, anya barátja. Ennyi. Ha kérdése van, válaszolok vagy mégjobb: válaszolunk mindketten.
2021. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!