Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen wc ülőkét vagy szűkítőt...

Milyen wc ülőkét vagy szűkítőt ajánlatok a gyereknek wc-re?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Sima mezei wc uloke teljesen tokeletes. Lattam, van olyan amihez fellepo is jar, de nekunk az kulon van. Amit meg tudok ajanlani, az az osszecsukhatos, mi ezt az autoban tartjuk es ha a gyereknek mennie kell, akkor a nyilvanos wc-re ezt rarakom. Vagy peldaul vendegsegben is hasznaltuk mar.
2021. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem csúszkálnak el ezek a szűkítők?

Pl.: ilyen?

[link]

2021. aug. 20. 18:49
 3/7 A kérdező kommentje:

Valaki ilyet ajánlott,hogy ez a jó.


[link]

2021. aug. 20. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A Tchibo-nál van olyan, ahol a normál WC-ülőkével egybe van építve a lehajtható szűkítő: [link]
2021. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van mint a 3,4 válaszban, nagyon praktikus, a gyerek is könnyen használja, van neki a wc előtt egy külön fellépő.
2021. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szűkítővel kezdtük, a sima lapos, ami párnázott két oldalt kapaszkodóval az elmozgott a wc-n. Utána vettem más fajtát, az jó volt, csak előfordult h elfelejtettük feltenni a wcre, és ha épp szoptattam macerás volt. Aztán vettünk olyat ahol egybe vannak az ülőkék. Nagyon tuti, a gyerek is simán működteti nem kellek hozzá. Van egy fellépője és mindent megold magának. Csak ajánlani tudom.
2021. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor olyat veszünk ahol egybe vannak az ülőkék.
2021. aug. 21. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!