Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli kisgyereknek...

Másfél év körüli kisgyereknek milyen felvágottat vagy virslit vagy egyéb feldolgozott hústerméket érdemes adni?

Figyelt kérdés
Van olyan, ami nincs telenyomva tartósítószerrel és adalékanyaggal?
2021. aug. 31. 06:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Arra kell figyelni,hogy pl.a csomagolt virslire az legyen ráírva,hogy virsli.Mert abban minimum 80%-ék a hús.Ha az van rá írva hogy mit tudom én,baromfi rúd,na azokat ne vedd meg!Sonkábol is azt szabad amire az van írva hogy minimum 80%-ék hús tartalom.Ezeket par éve szigorították meg.A gagyi sonkára,virslire is rá volt írva,hogy virsli,sonka.Ma már nem írhatják rá,ha nem éri el a hús tartalom a 70-80%-ot.Szoval ami sonkának néz ki és az van rá írva,hogy szendvics feltét,vagy club cseme,ne vedd meg.A többi mehet.Az én lányom csak a spáros virslit szereti,már vettünk egy csomo félét,de csak ezt eszi meg.
2021. aug. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Van, böngészd végig a csomagolásokat és tuti találsz igénynek megfelelőt.
2021. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt szoktuk venni, nagyon szereti 😊

[link]

2021. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pikok pure termékek nagyon jók.
2021. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pikok termékeket szoktam venni. De ha megnézed címkét, látod, hogy hány százalék hústartalmú. Olyat érdemes venni, ami minimum 80%-os.
2021. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én az Aldiban szoktam venni 97 % hústartalmú, tartósítószermentes csirke és pulyka felvágott (Ponnath). Nem olcsó, de nagyon jó minőségű.
2021. aug. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi a Spar Kölyök virslijét vesszük, abban még sok hús van és finom is, nincs műanyag íze.
2021. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Érdemesnek semmilyet nem érdemes adni, maximum adhatsz néha, mert nem hal bele.


De tökéletesen fogja magát érezni ilyen hulladékok nélkül is - a feldolgozott húskészítmények 90%-a az, ipari hulladék. Mi sosem eszünk ilyesmiket, szóval a gyerek se kapott még, hiszen sosincsenek itthon ilyesmik. Ja de, a férjem eszik néha szalámit, de abból sem adtunk neki, nem hiányolta még.

2021. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 majd ha bölcsibe oviba kerül ott kap.
2021. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
#8Istenem.😅😅🤦🤦🤦Jol nézunk ki ha már virslit sem egetunk😅😅Akkor mit esztek?Fény evők vagytok?
2021. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!