Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli kisgyereknek...

Másfél év körüli kisgyereknek milyen felvágottat vagy virslit vagy egyéb feldolgozott hústerméket érdemes adni?

Figyelt kérdés
Van olyan, ami nincs telenyomva tartósítószerrel és adalékanyaggal?
2021. aug. 31. 06:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

10-es, ki mondta, hogy nem ehettek? Azz mondtam, érdemesnek nem érdemes, mert az átlagembernek

megengedhető áru feldolgozott húskészítmények ipari hulladékok, de nyilván nem fog belehalni a gyerek.


Csak minek ilyet adni? Szüksége nincs rá.


"Akkor mit esztek?Fény evők vagytok?"


Nem is értem, hogy nem halt ki az emberiség az elmúlt 10 ezer évben májkrém még virsli nélkül, igazad van, ha ezek nincsenek, nincs is mit enni 😂😂

2021. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

8 és 11, ok, de akkor ti milyen húst és/vagy húskészítményeket esztek?

Azért kérdezem, mert szerintem amit a boltban/hentesnél veszel, az is tele van antibiotikummal.

Vagy tartotok állatokat?

Nekem annyiból szerencsém van, hogy anyum tart tyúkokat, így a tojást tőle kapjuk, meg néha húst is. De ettől még kénytelen vagyok venni is.

Igen, a virsli valóban hirhedt a minőséget tekintve, de talán akad egy-egy, ami még beleesik az ehető kategóriába.

2021. aug. 31. 14:46
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, háztáji húst szoktunk venni, de mi alapból nem tartjuk egészségesnek a napi szintű húsevést, meg kedvünk sincs mindennap a húshoz, mondjuk heti 2-3 alkalommal van, akkor belefér, hogy drágább húst vegyünk. Oké, tény, hogy, van is kitől.


De amúgy simán húst eszünk, csirkét, disznót szoktunk, néha pulykát, a többit nem szeretjük.


Viszont amúgy maga a kérdés a feldolgozott húskészítményekről szólt, én arra írtam, hogy ilyet mi sem igazán szoktunk.

2021. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!