Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerek megnyugvásként...

2 éves gyerek megnyugvásként szopizik? Hogyan szoktattátok le erről a babátokat?

Figyelt kérdés

augusztusban múlt 2 éves. Már csak elalváshoz szopizik és akkor ha meg kell nyugodni.


Tegnap fúrt a szomszéd és a gyerekem, aki történetesen fél az erős hangoktól, üvöltött mint a sakál.Nem tudtam vele mást csinálni már (elhihetitek, sok dogot kipróbáltam), odaadtam neki a cicit és megnyugodott. Ha valamitől fél, mindig a cicizés nyugtatja csak meg.

Illetve este még nagyon sokszor kéri. Ha nem kapja meg, akkor sír.

Már 25 hós, szeretném végre leszoktatni. Pár hónapja kezdem soknak érezni. Volt barátnőm aki majdnem a gyerek 4 éves koráig szoptatott hasnló okokból...


2021. szept. 15. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem adod neki oda. Ennyi. Nincs cici, elfáradt.
2021. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi idősen már bőven meg kéne értenie ha elmagyarázod neki hogy nincs többet cici. Az mrg hogx sír ha megijed.... Hát sírjon. Élje meg az érzelmeit. Meg fog nyugodni cici nélkül is. Ezt neked kell megoldanod. Meg kell tanulnod kezelni ezeket a helyzeteket. Elhiszem, hogy könnyebb a szájába adni mint hallgatni hogy sír, de ez neki sem jó. Nem tanulja meg kontrollálni magától az érzéseit
2021. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem adod oda, és ha sír, sír. Vagy majd ötévesen os megszoptatod, hogyha valamitől megijed?


NEKED kell határozottnak lenned és nem engedni neki.

2021. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!