Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisebb gyerek mellett ti...

Kisebb gyerek mellett ti elvállalnátok egy ilyen munkát?

Figyelt kérdés

3 éves gyerekem van, fél éve bölcsis, még jövő augusztusig az is lesz mert jövő szeptembertől lesz oviköteles. A gyereket én viszem reggel és én hozom du.

Én fél éve 8-14ig dolgozok. Nyilván kevesebb pénz mivel ugye 160 órás bér helyett 120 órás bért kapok csak. Kb 80 ezerrel kevesebb így a fizetésem ezáltal. Most felajánlottak a munkahelyemen egy vezetői pozíciót de azt nem lehet 6 órásként, hanem 8 órás szerződést kapnék, de elég ugyanúgy 8-14ig bent lennem és utána még "ügyelni" otthonról, pár telefont emailt elintézni. Nyilván akkor eleve 8 órás bért kapnék és abból is többet. De akkor azért az otthoni gyerekkel töltött idő egy része is úgy telik hogy megy a laptop nekem..ami kicsit bánt. Ti mit tennétek?


2021. szept. 8. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elvallanám. Apuka mikor ér haza?
2021. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor miért nem maradsz bent 4-ig, intézed a munkát, majd mész a gyerekért fél 5-re, mint általában mások?
2021. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
9-18 van távol.
2021. szept. 8. 15:48
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Mert nem akarok beesni érte állandóan csak.
2021. szept. 8. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs a gyereknek, ha 4-fél5-ig van bent. A legtöbb átlagos ember gyereke ezt teszi. Mindenki mással járul hozzá ahhoz, hogy a család fennmaradjon. A gyerekek ezzel járulnak hozzá, hogy tudjanak a szülők dolgozni.
2021. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát csak reggel 7kor viszem, ha 4ig dolgoznék kb 5re lennék érte, az 10 óra minimum...

4kor már üres a bölcsi , pedig 50 fős,nem akarom hogy maga üljön ott.

Ovi meg csak 17ig lesz nyitva, a bölcsi 18ig van, az ovit nem is értem ahol 5ig van mások hogy oldják meg.

2021. szept. 8. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg mi a kérdés? Dolgozz 6 órát, aztán majd valaki más örömmel elfogadja a vezetői pozíciót.
2021. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp elvállalnám, ennél jobb nem is lehetne. Bárcsak én kapnék ilyen ajánlatot.
2021. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos h elvállalnám. Ha otthonról dolgozod még azt a 2 órát, az is ok, de én is inkább bent maradnék. Az a legtisztább.

Sokan járunk teljes műszakban dolgozni. Így 4-5 körül megyünk a gyerekért.

Szerencsés vagy h felajánlotrak egy vezetői pizíciót. Legtöbbünket vissza venni is keserű szájízzel vesznek vissza. Nem h előléptessenek 😩

2021. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elvállalnám
2021. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!