Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi okozhatja? Két napja...

Tanácstalan_lány kérdése:

Mi okozhatja? Két napja másfél éves kislanyomon apró kiütések/csipesek jelentek meg. Azóta is hol előjönnek, hol nincs semmi.

Figyelt kérdés
Inkább csipesre gyanakszom,de fogalmam sincs mi okozhatja. Sok apró csípés,de nincs közepe. Piros a bor kb fél órát, S egy óra múlva nem is látszik. Nem is vakarozik különösebben. Vajon mi lehet?

2021. szept. 15. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább kiütés. Csípés nem múlik el 1 óra alatt.
2021. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Allergia?

Parazita okozta kiütés az állandó(bb)?

2021. szept. 15. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyire nem értek hozzá 😟Próbáld megfigyelni, hogy pontosan mikor jön elő, hátha van valami állandóság. Nekem például fürdésnél szokott ilyen lenni, simán a meleg víztől. Az gyorsan elmúlik. Esetleg ha olyan helyen van, ahol befülledhet, melegíti valami, ilyesmire gondolnék. Az is szempont lehet, hogy mindig ugyanott, vagy változó helyeken. Ezek figyeld meg. De persze bőrgyógyász okosabbat tud mondani. Érdemes lefotózni, amikor látod.
2021. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Néha az arcára jön ki,aztán van néhány a hasán ,hátán. Gyerekorvos se nagyon tud mit mondani,.egyelőre képet küldtem, online beszéltünk. Nehezen tudunk eljutni orvoshoz, utazni kell,én pedig veszélyeztetett 36 hetes terhes vagyok a másodikkal...

Vegeztetek széklet vizsgalatot,hogy a parazitát kizárjuk.

2021. szept. 15. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mást nem tudsz tenni. Meg kell várni az eredményt. Ha nem vezet eredményre, esetleg online megkeresni egy bőrgyógyászt képpel. Ez az online diagnosztika nagy divat lett náluk a Covid alatt. Hátha van ötlete.
2021. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp kell valamit tennem. Akármilyen a helyzet is most.

Köszönöm szépen a válaszodat!

2021. szept. 15. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
3 napos làznàl nem emlèkszem milyen tartòsak voltak a pöttyök. Lehet az is.
2021. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kiütésen kívül semmi más tünete nincs.
2021. szept. 16. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia nalunk is ez a helyzet! Mitol volt kiderult valami?
2023. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!